Komentáře k článku zpět na článek

Honza 12. 5. 2018 | 05:39

Ženské, pokud chcete, aby vám vztah s chlapem fungoval a vydržel, tak s ním prostě souložte. Pokud vám to v posteli funguje jen průměrně, jen trochu nebo vůbec, nepeskujte chlapa a zkuste U SEBE něco zlepšit (nebyla jste na něj večer protivná?, nezačala jste sex "ach jo, už zase", neležíte jen jako prkno, neřešili jste večer nepříjemné věci, které by počkaly na ráno ...). Když budete s chlapem souložit, tak vás bude vnímat jako ženu a ne jako "tlustého kamaráda". Jako k ženě se k vám bude chovat líp, spoustu věcí vám odpustí a i vy pak budete v tom vztahu šťastnější, i když sex samotný vás už moc neláká nebo nebaví.

helza 22. 9. 2017 | 08:42

farah.farah: Já tohle taky nechápu. Přeci ženská, i když není do sexu právě žhavá, musí vědět, že muž má své potřeby. A nevím, proč by mu měla sex odmítat i když se jí do něj nechce. Možná by se pak sama divila, jak je to vlastně fajn a co všechno jí ještě přináší. A nemusí ani brát žádné léky. A to nemluvím o zdravotních dopadech "nesexu" (například inkontinence). Záleží ovšem i na chlapovi, a to my nevíme, jaký je. ......................................................................................................................................Ve vyšším věku bývá spíš problém u mužů, ti opravdu a to i v případě, že mají na sex chuť, tak nemůžou. Tady pak léky pomohou, nebo nepomohou a nedá se pak nic dělat. Ženská se umí, může a v tomto případě i musí přizpůsobit. I když pokud má muž zdravé ruce a srdce na svém místě ....

helza 22. 9. 2017 | 08:26
monada 19. 9. 2017 | 13:11
farah.farah 18. 9. 2017 | 17:04

No nevím, já mám pocit že ten vztah na tom nebyl dobře už dlouho a jen si paní maluje jakousi iluzi.chlawpovi chyběl sex ale nedokázali o tom spolu zjevně vůbec mluvit když j íto nedošlo a byla na tolik v šoku, že si našel milenku. A druhá věc je to, co mne na tom asi překvapuje nejvíc..přijdete na to že chlap má milenku a je to jen proto že má málo sexu.......vy máte dvě možnosti buď se pokusit nějak ten sexuální život zase oživit a milenku zrušit jako nepotřebnou a nebo kývnout na milenku..........a paní zjevně ani na sekundu neuvažovala o té první variantě že by mu vsexu vyšla víc vstříct a raději souhlasila s milenkou. A pak se diví že si ho mienka dost možná obtočilak olem prstu a zkusí jí ho přetáhnout, po tom co se rozvedla. Už jen to, že spolu spí bez ochrany je pro mne alarmující.....mi přijde jako elementární že když už milenka tak proboha s ochranou zvláště pokud dál občas se svou ženou spal. Mně se nelíbí přístup paní že je OK že sex nechce a nic s tím ani nezkouší dělat.jasně nutit se nejde ale jestli je to zvířenejma hormonama dík přechodu, třeba by jípomohly nějaký prášky a pod.ale přijde mi že nic nezkusia a vzala to že je to normální a manža se tomu má prostě přizpůsobit...mn prostě přijde že ten vztah není pevný ani dobrý a je jen o tom, že jsou na sebe za ta léta zvyklí, to ale lidi šťastnými nedělá. Jo a jinak asi jsem přehlédla věk té milanky v textu, nějak jsem si myslela že je věkově podobně jako paní ale pokud otěhotněla tak bude tak o 15 a více let mladší.......zajímavé že to paní nikde neřeší že má muž o tolik mladší milenku......že se tím necítila ohrožená v době, kdy mu na to kývla......protože faktu že tím pádem s ním může otěhotnět si musela být vědoma....no nic no opět vycucáno z prstu mi přijde.

Rambíša 18. 9. 2017 | 11:05

No a co,kdyby u nás bylo mnohoženství,bylo by tohle úplně normální! Chápu pána,že se nechce rozvádět,on asi to dítě nechtěl,ale milenka si myslela,že ho tímhle donutí k rozvodu.On asi nechce na stará kolena skákat,jak mladá zavelí,ani se zabývat příliš s malým dítětem,takže jediná možnost,jak z toho relativně dobře vyváznout je nerozvádět se.Takhle jen bude platit,někdy bude s dítkem,jak se to bude hodit,nebo zůstane doma s manželkou.Já bych to takhle viděla,a smířila bych se s tím.

ruzickaa 18. 9. 2017 | 10:58

Tak ono je to složitý paní už nějak sex nechtěla a tak mu schválila milenku a on debil si s ní uplete ještě dítě tak to nechápu,ale možná to byla rafinovanost té jeho milenky chtěla ho už asi jen pro sebe a né aby se vracel k manželce.

monada 17. 9. 2017 | 21:44

Kamar: Přesně tak asi naše vzdory , že to nebudeme číst , když je třeba to pořád posunovat. Taky raději čtu v celku. Hezký den

Mata69 17. 9. 2017 | 18:56

No jo, když má paní už před padesátkou pocit, že sex k životu nepotřebuje, vykašle se na jakékoliv intimnosti, pak se asi nemůže divit, ne?

mina0405 17. 9. 2017 | 13:12
Mata69 17. 9. 2017 | 13:03
Kamar 17. 9. 2017 | 12:20

Nechci ani tak nic k tématu (příběh je zřejmě vymyšlen od stolu nějakou redaktorkou) jako pochválit, že u jsou články zase komplet. Není nutno číst ho na pokračování jako poslední dva roky.

monada 17. 9. 2017 | 10:52

Takže když si s milenkou pořídil dítě, ať nese i následky pěkně se o dítě starat . Nastěhovat se k ní a pečovat bezesné noci jak lezou zoubky jak začíná dělat první krůčky. Rozvádět se nemusí. Možná milenka schválně otěhotněla už jí nebavil muž 1x v týdnu jen na sex.
Hezký den

Přečtěte si také

Horoskopy

Začne se kolem vás točit osoba opačného pohlaví, kterou znáte jen velmi krátce. Vzájemné sympatie budou…

Nejčtenější články