Komentáře k článku zpět na článek

SandraN 28. 7. 2018 | 19:35

Ale dámy...to byl příspěvek, co nás měl jen nadzvednout...abychom viděly, jak si některá na rozdíl od nás užije a my nic.....ona přece nepotřebuje radu...pokud tedy existuje...ona nám naservírovala poměr, který si užila...hned zítra vyrážím....kde že se takoví pánové hledají....?

lapis 28. 7. 2018 | 19:01
Elynor 26. 7. 2018 | 14:49

Asi to tady už bylo, ta historka s lístkem je mi jaksi povědomá. Každopádně ne, neříkat, nikomu, proč, proboha? Už je to skončeno, není na tom co řešit, a jestli je paní nespokojená v manželství, má dvě možnosti. Něco s tím udělat, aby se to vylepšilo, nebo se rozvést. K tomu ovšem nepotřebuje vytahovat románek, který už není aktuální, leda by se chtěla manželovi pomstít za svoji nespokojenost a omlátit mu to o hlavu. Ale rozvést se dá i civilizovaně, bez takových akcí.

farah.farah 26. 7. 2018 | 11:08

jasně pán je cizinec sedne si k nim ke stolu a místo aby alespoň zkusil zjistit, jestli ona náhodou nerozumí německy nebo anglicky a nebo zkusil komunikovat tou lámanou češtinou jí strčí lístek s číslem pokoje a zmizí, což by si značná část žen mohla vysvětlit tak že si o ní myslí že je lehká děva...........no nevím, přijde mi to hooodně přitažený za vlasy. Ale dobrá ignorujme to a přejděme k meritu věci zda se přiznat nebo nepřiznat........pokud to do teď neprasklo a navíc je to ukončený tak bych to nechala být.....říkám si prč jí vůbec trápí svědomí, když je s manželem celkem nešťastná. Respektive lidi co neuměj lhát a mlčet by apriori neměli bejt nevěrný pánč je to pak samotný začne požírat (a to zastánce nevěry fakt nejsem). Být jí se spíš zamyslím s kým a jak žiju a zda se s tím nedá něco dělat, zkrátka místo hledání to někde v jiném vztahu zjistit jestli by to přeci jen nešlo vykřesat i z toho stávajícího.........Trochu si říkám jestli mu o tom nechce říct podvědomě proto že b se s ní pak rozešel.možná to manželství chce ukončit jen nemá sama odvahu tak ho chce ukončit tímto?

Lada 26. 7. 2018 | 09:15

Přiznávat se, proč? Ať si to nechá jako nádhernou vzpomínku a žije s vědomím že co se stalo se neodstane a pokud to bylo takto, dá se jí tiše závidět. Její "manžel", co by tím dokázala, jen to, že by jí to "vystrkoval" při jakékoliv příležitosti. Jestli je její muž takový jako napsala, tak se jí nedivím. Taky mám kamarádku která se takto scházela víc jak dvacet let a nakonec "je" rozdělilo to, že se rozpadlo Československo a pro ni byl problém se pak do našich lázní dostat na poukaz od pojišťovny. Pokud má paní potřebu se vyzpovídat, ať zajde do kostela a poprosí pana faráře. Láska je nádherná i když někdy jak se říká -"každý rok ve stejnou dobu, na stejném místě" je víc než ta kterou bychom měly mít doma :)

Přečtěte si také

Horoskopy

Po pravdě řečeno není leden vaším favoritem číslo jedna. Asi to bude tím, že se jen těžko smiřujete se…

Nejčtenější články

Doporučujeme