Jana Koubková křtila novou Jacobs Ebony - kávovou novinku roku 2001

7. 3. 2001
Jana Koubková křtila novou Jacobs Ebony - kávovou novinku roku 2001
Pro milovníky dobré kávy máme jednu dobrou zprávu. Se začátkem jara uvádí společnost Kraft Foods ČR na trh nového člena portfolia jedné z nejkvalitnějších káv na českém trhu - kávu Jacobs Ebony.

Jana Koubková křtila novou Jacobs Ebony - kávovou novinku roku 2001

Klepněte pro větší obrázek Pro milovníky dobré kávy máme jednu dobrou zprávu. Se začátkem jara uvádí společnost Kraft Foods ČR na trh nového člena portfolia jedné z nejkvalitnějších káv na českém trhu - kávu Jacobs Ebony.

Včera v podvečer (6.3.) ji v Jazz clubu v Železné pokřtila skvělá česká jazzmenka  Jana Koubková a dala jí do vínku nejtypičtější vlastnosti jazzu. Stejně jako její hudba je totiž i nová Jacobs Ebony podmanivá a silná. Tak jako je unikátní každá jazzová melodie, je i každý doušek této ebenově černé dámy jedinečným a neopakovatelným koncertem chutí a vůní. 

Váš zážitek z kávy Ebony bude stejně rozmanitý, jako když její kmotra Jana Koubková improvizuje.

Káva Jacobs Ebony si zachovává aroma opravdu silné černé kávy díky pečlivě vytvořené směsi těch nejkvKlepněte pro větší obrázek alitnějších kávových zrn odrůd Arabica a Robusta a prodloužené době pražení. Milovníky kávy potěší rovněž grafické zpracování obalů Jacobs Ebony, jež jenom umocní příjemný zážitek, který nová káva přináší.

Večerem provázel herec a moderátor Jiří Macháček.

Autor: Dana Švigová
Zdroj: Kraft Foods ČR

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V rodinném životě jste nadmíru spokojeni a též přátelé se k vám rádi vracejí. Dokonce si oblíbíte novou aktivitu, která nadchne všechny členy rodiny. Však jste společenští a umíte si najít…

Nejčtenější články

Doporučujeme