Janek Ledecký – Sliby se maj plnit o vánocích

28. 11. 2010
Janek Ledecký – Sliby se maj plnit o vánocích
K českým vánocům patří vánoční turné Janka Ledeckého, to je nezpochybnitelné. Málokdo v zemi nezná písně Ryba rybě, A od těch časů, nebo Sliby se maj plnit o vánocích. Podle posledně jmenované písně nese tradičně název celá vánoční tour.

Během vánočních koncertů Janka Ledeckého doprovází rocková kapela spolu se smyčcovým M. Nostitz Quartet. Bez rockového zvuku se Ledeckého písně nikdy neobešly a smyčcový kvartet jim navíc kolem krku uváže slušivého vánočního motýlka.

Klepněte pro větší obrázek

Vánoční koncerty Janka Ledeckého jsou pověstné svou náladou. Možná je to dětským sborem, který při nich zpěváka doprovází, možná jím samotným. Rozhodně se Ledeckého vánočním písním nedá upřít laskavost a lehkost, s jakou dokážou vstoupit do každé české domácnosti.

Janek Ledecký tedy i letošní prosinec stráví na cestách, při nichž objede celou republiku. Závěrečný koncert odehraje 22. prosince na podiu pražské Hybernie. Pak už se svou rodinou opustí Prahu, neboť, jak sám říká, Vánoce musí trávit na horách.

Speciálním hostem koncertu je skupina Šťastní a Veselí, herce a zpěváka Romana Říčaře.

ČTĚTE TAKÉ:
To byl trapas! Hůlka se zeptal tlusté kamarádky, kdy bude rodit


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Vašim velkým příznivcem je dneska aktivní Mars, jehož energie vás dokáže skvěle rozpohybovat. Nelze opomenout ani váš výrazný sexappeal, tudíž je jisté, že určitě nebudete trpět samotou,…

Nejčtenější články

Články odjinud