Janek Ledecký: Snaží se zabít Santa Klause!

27. 5. 2011
Janek Ledecký: Snaží se zabít Santa Klause!
Zpěvák, skladatel a muzikant Janek Ledecký (48) se vrací na muzikálovou scénu. Pro Divadlo Broadway připravuje divadelní příběh doplněný vánočními písničkami - Vánoční zázrak aneb Sliby se maj plnit o Vánocích.

"Zatím nic podobného u nás nebylo. V období nejkrásnějších svátků, oproti jiným zemím, chyběla na scénách vánoční tématika. A tak jsem si řekl - proč ne…

Sestavil jsem tým, nabídl role skutečným hvězdám, například Lindě Rybové, Květě Fialové, Marku Vašutovi či Marianu Labudovi, a 30. listopadu bude premiéra," nechal se slyšet Janek.

Jak se svěřil, je milovníkem klasických Vánoc a Santa Klausové ho neberou.

"Ti ať si zůstanou v Americe, my máme svého Ježíška, tak nevidím důvod, proč propadat importovanému ´zboží´," vysvětlil Ledecký.

"Ani za čtyřicet let totalitního režimu se nepodařilo zlikvidovat tradiční typicky české pojetí Vánoc. A že se soudruzi s dědou Mrázem snažili, seč to šlo," tvrdí zpěvák a skladatel. Jenže po revoluci přišel další extrém.

"To, co nezvládla komunistická propaganda, se podařilo globálnímu tržnímu mechanismu. A dětí, pro které se stává Santa Klaus symbolem Vánoc, přibývá. Proto ve Vánočním zázraku vyhraje Ježíšek a Santa dostane na frak. Tak to cítím a tak má být," uzavřel Janek Ledecký kategoricky.

ČTĚTE TAKÉ: Žena po čtyřicítce. Gynekolog radí!KAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jestliže hledáte novou práci nebo nové zaměstnance, zaměřte se v této době na pohovory či výběrová řízení. Velmi úspěšné budou jednoznačně pracovní cesty, tudíž žádnou neodmítejte.…

Nejčtenější články

Články odjinud