Janek Ledecký už z darované trampolíny nesleze

30. 7. 2002
Janek Ledecký už z darované trampolíny nesleze
Ke svým čtyřicátým narozeninám, jež oslavil 27. července, obdržel zpěvák a muzikálový autor Janek Ledecký věru nečekané dárky. "Trampolínu s průměrem čtyři a půl metrů nedostává člověk každý den. Pak jsem dostal fontánu s vodotryskem a večer v deset mi přátelé udělali velikánský ohňostroj."

Janek Ledecký už z darované trampolíny nesleze

Klepněte pro větší obrázek Ke svým čtyřicátým narozeninám, jež oslavil 27. července, obdržel zpěvák a muzikálový autor Janek Ledecký věru nečekané dárky. "Trampolínu s průměrem čtyři a půl metrů nedostává člověk každý den. Pak jsem dostal fontánu s vodotryskem a večer v deset mi přátelé udělali velikánský ohňostroj," s nadšením řekl tiskové agentuře Korzo potěšený Janek.

Na dotaz Korza, zda si už trampolínu vyzkoušel, hudebník pohotově odpověděl: "No jasně. Už jsem si na ní zaskákal. Já jsem na ní už vlastně pořád a neslézám z ní. Je to naprosto úžasný pocit." Neskrýval, že ho kamarádi svými dárky dostali do rozpaků.
Janek je v současné době s celou rodinou na horách v Krkonoších. "Vždycky tvrdím, že tady zůstanu, dokud nesleze sníh. Jenomže teď žádný není. Hory mám rád a tenhle týden za mnou přijede režisér muzikálu Galileo Šimon Caban," řekl Janek Ledecký.

Texty k nově připravovanému muzikálu Galileo Janek už dokončil v sobotu, právě v den svých narozenin. A tak mohl mít za odměnu narozeninovou party.
Režisér Šimon Caban navštíví Janka kromě gratulace také kvůli posledním přípravám Galilea. "Ona to ale nebude taková klasická práce. Vzpomínám si si, jak jsme končili s přípravami muzikálu Hamlet a do makety jeviště Hamleta jsme dávali malé figurky podle postavení herců. Pak k nám přišly děti, že si chtějí také hrát. Takže takhle my pracujeme," prozradil Janek.


zdroj: Korzo
Foto Korzo - Zdeněk Merta
Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Závěr týdne přeje připraveným. Po kontrole financí jste nadmíru spokojení a můžete si naplánovat báječný wellness víkend, po kterém už tak dlouho prahnete. Vyrazte s partnerem anebo…

Nejčtenější články

Doporučujeme