Janek Ledecký vydá live DVD z Retro Music Hall

28. 9. 2006
Janek Ledecký vydá live DVD z Retro Music Hall
Česká rocková osobost – zpěvák Janek Ledecký vystoupí v úterý 3. října v pražském klubu Retro Music Hall (Francouzská 4, Praha 2). Začátek koncertu je ve 20:00 hodin. Z koncertu jednoho z nejvýraznějších zpěváků a skladatelů současné populární hudby bude pořízen videozáznam, který vyjde během letošního října na DVD. Nenechte si tutu lákavou příležitost ujít!

Ledecký vystoupí po boku pečlivě sestavené mezinárodní kapely.

Během koncertu bude rekapitulovat celý dosavadní repertoár. Zavzpomíná na dávné časy kapely ŽENTOUR, připomene také veleúspěšnou sólovou dráhu z počátku devadesátých let a písně ze svého posledního alba „Ikaros“, které vyšlo u vydavatelství Popron Music

V unikátních aranžích skladeb právě pro tento koncert si bude interpret i návštěvníci Retro Music Hall kromě rockového zvuku užívat také komorního modelu unpluged, tedy „bez napětí“, a zároveň jedinečného doprovodu Nosticova kvarteta.

Koncert bude zaznamenávat Český Rozhlas Radiožurnál a odvysílá ho v pořadu "Naživo".

Chystané DVD bude obsahovat vánoční koncert Janka Ledeckého, koncert z Retro Music Hall, videoklipy, rozhovory s interpretem a záběry ze zákulisí.

Více na http://www.retropraha.cz.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Kvůli počasí dnes nespílejte, radši se podívejte, co je dnes za den. Svátek má svatý Jan a stará pranostika říká, že prší-li tento den, bude pršet ještě celé tři dny. Berte to jako velký…

Nejčtenější články