Jared Leto míří do Prahy: Čím si téměř padesátník podmanil svět?

8. 4. 2018
Modrooký a charismatický Jared Leto na konci roku oslaví již 47. narozeniny, na které ale fešák z Ameriky vůbec nevypadá. Čím vším kromě dokonalého vzhledu okouzluje tento herec, zpěvák a režisér veřejnost? O jeho kouzlu se můžete přesvědčit na vlastní oči již 19. dubna v pražské Tipsport Areně, kam zavítá se svojí kapelou Thirty Seconds To Mars.

Oscarový herec

Na filmových plátnech se herec, kterému se občas kvůli neustálým změnám image přezdívá chameleon, začal objevovat před čtvrt stoletím. Výraznější roli získal Jared Leto ve filmu Klub rváčů, odkud si ho hlavně ženy zapamatovaly především kvůli vypracovanému tělu. Zásadní role však přišla o rok později ve filmu Requiem za sen, kde hrál drogově závislého Harryho.

Od té doby si vyšlapal cestu přes výrazné role ve snímcích Pan Nikdo, Obchodník se smrtí nebo Zavraždění Johna Lennona až k oscarovému dramatu Klub poslední naděje. Zde ztvárnil transsexuála Rayona bojujícího s AIDS, že dosáhl pomyslného hereckého vrcholu a odnesl si Oscara za vedlejší roli. Jeho fanynky se s ním mohou setkat 19. dubna v Praze, kdy zde se svojí kapelou Thirty Seconds To Mars v TipSport Areně odehraje pět let očekávaný koncert.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

O víkendu nechcete jenom odpočívat a věnovat se stereotypním činnostem. Toužíte po nevšedních činnostech a táhne vás to ven do přírody. S kamarády si moc rozumíte a je možné, že vás…