Jarek Šimek ( Shimi) se učí tancovat

23. 7. 2002
Jarek Šimek ( Shimi) se učí tancovat
Zpěvák Jarek Šimek mění svůj život od základů. Před časem se od pseudonymu Shimi vrátil ke svému občanskému jménu a vrhnul se na gymnastiku. "Chci ukázat na jevišti víc než zpěv. Chci, aby to byla show."

Jarek Šimek ( Shimi) se učí tancovat

Klepněte pro větší obrázek Zpěvák Jarek Šimek mění svůj život od základů. Před časem se od pseudonymu Shimi vrátil ke svému občanskému jménu a vrhnul se na gymnastiku. �Chci ukázat na jevišti víc než zpěv. Chci, aby to byla show.� Aby svého cíle dosáhl, maká třikrát týdně v tělocvičně. �Učím se skoky a pády na trampolíně, salta dozadu�Učím se odbourat také psychický blok, který máte když padáte dozadu.

Vlastně nevíte, kam dopadnete� Tak tomu se teď věnuju. Dokonce jsem byl pochválen trenérkou dorostenek, jak mi to jde.�

Aby vypadal Jarek na pódiu opravdu dobře, chodí pravidelně do posilovny a solária. Člověk, který se živí tváří, musí prostě vypadat dobře. To je Jarkovo krédo.
Kromě živKlepněte pro větší obrázek otního stylu změnil Šimek také interiér svého bytu. �Ťplně jsem předělal svůj byt. Dřív jsem byl ulítlej na černobílou kombinaci. Ale víte, jak je to depresivní? Už jsem to nemohl vydržet a vrhnul jsem se do pastelových barev.� Celý byt nechal znovu vymalovat. Jednu stěnu má žlutou, další oranžovou a nevyhnul se ani zelenkavé. Bytové doplňky volí Jarek většinou ve žlutém odstínu.
Celý byt je nyní nabitý pozitivní energií a Jarkovi Šimkovi se v něm žije mnohem lépe. Bude to prý také vidět na jeho nové koncertní show. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Kozorozi, oplýváte optimistickou náladou a vidíte všechno kolem sebe růžově. To u vás nebývá zvykem, a proto se tomu všichni diví. Jste doslova nepřehlédnutelní. Ať už v práci, anebo…

Nejčtenější články

Doporučujeme