Jarek Šimek ( Shimi) se učí tancovat

23. 7. 2002
Jarek Šimek ( Shimi) se učí tancovat
Zpěvák Jarek Šimek mění svůj život od základů. Před časem se od pseudonymu Shimi vrátil ke svému občanskému jménu a vrhnul se na gymnastiku. "Chci ukázat na jevišti víc než zpěv. Chci, aby to byla show."

Jarek Šimek ( Shimi) se učí tancovat

Klepněte pro větší obrázek Zpěvák Jarek Šimek mění svůj život od základů. Před časem se od pseudonymu Shimi vrátil ke svému občanskému jménu a vrhnul se na gymnastiku. �Chci ukázat na jevišti víc než zpěv. Chci, aby to byla show.� Aby svého cíle dosáhl, maká třikrát týdně v tělocvičně. �Učím se skoky a pády na trampolíně, salta dozadu�Učím se odbourat také psychický blok, který máte když padáte dozadu.

Vlastně nevíte, kam dopadnete� Tak tomu se teď věnuju. Dokonce jsem byl pochválen trenérkou dorostenek, jak mi to jde.�

Aby vypadal Jarek na pódiu opravdu dobře, chodí pravidelně do posilovny a solária. Člověk, který se živí tváří, musí prostě vypadat dobře. To je Jarkovo krédo.
Kromě živKlepněte pro větší obrázek otního stylu změnil Šimek také interiér svého bytu. �Ťplně jsem předělal svůj byt. Dřív jsem byl ulítlej na černobílou kombinaci. Ale víte, jak je to depresivní? Už jsem to nemohl vydržet a vrhnul jsem se do pastelových barev.� Celý byt nechal znovu vymalovat. Jednu stěnu má žlutou, další oranžovou a nevyhnul se ani zelenkavé. Bytové doplňky volí Jarek většinou ve žlutém odstínu.
Celý byt je nyní nabitý pozitivní energií a Jarkovi Šimkovi se v něm žije mnohem lépe. Bude to prý také vidět na jeho nové koncertní show. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Rozhodně se vyhněte poskytovatelům úvěrů či hypoték. Nemusíte kupovat svým blízkým předražené dárky, stejně tak je potěší maličkost od srdce. Udělejte si čas a zamyslete se nad tím, jak…

Nejčtenější články