Komentáře k článku zpět na článek

Dáša 14. 12. 2021 | 17:04

@Pavel: Milý Pavle, abys nešel doprdele ty, až se najde někdo, kdo to tvojí ženě řekne, že je úžasná a že jí má rád. Jestli je ti to za těžko, je to tvůj problém, ne její. A věř mi, že si zvyknout nemusí. Nejsi totiž jediný na světě. Ačkoliv nejsem ten typ, co potřebuje mít chlapa 365 dní v roce za zadkem a 2x denně poslouchat fráze, tak s chlapem, který by mi řekl to, co jsi napsal, bych nezůstala a ani bych nechtěla, aby vychovával moje děti. V dobrém vztahu je celkem normální, že spolu lidé komunikují - kritizují se i chválí navzájem.

Pavel 13. 12. 2021 | 12:48

@Pavel: Ještě k tomuhle "vyznávání lásky". Já jsem v 7-letém vztahu s 2 dětmi a na tyto sladké řečičky jsem si nikdy nepotrpěl! Žena si na to holt zvykla, musela zvyknout, protože to opravdu měnit nehodlám! Hlavní je, že chlap umí vydělat peníze a postarat se o rodinu. S nějakým vyznáváním lásky jděte do pr...

Pavel 13. 12. 2021 | 12:39

@Dáša: No přesně tak! Ta ženská by měla vzpamatovat a neřešit *ičoviny!! Najděte si práci a přestanete řešit blbosti typu "proč mi z práce nevolá" nebo "proč mi nekomentuje vizáž"! Hlavní, že vydělává a je finančně schopen zaopatřit vás a rodinu, nic jinýho neřešte, není třeba!!!

martina 12. 12. 2021 | 11:12
Dáša 12. 12. 2021 | 09:49

Zajímalo by mě, kde ty případy berou. V 39 čeká s dítětem na později? Jako na co čeká? Na přechod? Kdyby mi muž volal z práce do práce, tak ho pošlu někam. Normální člověk v práci pracuje a ženská, která nevydrží 8 h bez chlapa, to musí být požehnání. Marně dumám, z čeho je asi tak v domácnosti dvou dospělých lidí bez dětí tak sedřená a co "všechno" je na ní? Opravdu jí tedy pánovi nezávidím. A to, že chodí radši na fotbal, než by trávil čas s takouvou pipinou, to je asi jediné rozumné, co může kromě rozvodu vymyslet.

Mata69 7. 12. 2021 | 19:51

No to je zase dílo tohleto! Oni se brali "ve vyšším věku" - bylo jí tedy 36 a řekli si, že ještě s rodinou počkají. Jako na kdy??? Až jí bude 40, 50? OK, v jejím případě asi lepší, že ty děti nemají. Ona je fakt poklad k pohledání. Trochu mi připomíná jednu známou...pořád potřebuje nějaké důkazy té nehynoucí lásky. Pozornost a sladké řečičky. Nechápu proč by měla ona, nebo on jí, volat do práce. Jasně, někdy se stane cosi...neodkladného, ale proč bezdůvodně. Jo ták, on je to další důkaz velké lásky. A aby toho nebylo málo, on si manžel klidně začne chodit na fotbal a ona chuděra sedí doma, blyští domácnost a čeká a čeká...že třeba by jí vzal do kina, protože ona nemá kámošku, se kterou by tam šla, nebo netrefí do kina...nebo nevim co. Tyhle závislé bytosti, které asi vyrostly na červené knihovně jsou jistě radost do společného života. Ta představa, že jí manžel nosí obden kytky, dvakrát za den zavolá z práce jak hrozně jí miluje, doma se rozplývá nad skvělou večeří a naleštěným bytem, sex proběhne minimálně dvakrát za den (ideálně si odskočí ještě i o polední pauze z práce) - kde se to bere? Ta paní se normálně nudí, a ve 39 letech by mohla být už dospělá. Není.

SandraN 7. 12. 2021 | 19:11

Úplně první příspěvek od Elynor mi vpodstatě mluví z duše. Já bych to až tak drsně neformulovala, jsem docela opartná, někdy je to na škodu, poněvadž mě smetou jako snadného soupeře v konverzaci jiní. Ale v zásadě s Elynor souhlasím. Lucie, Vy jste na světě jen proto, abyste si denně zasluhovala uznání od partnera...? To Vás čeká smutný a nenaplněný život. Můžete změnit záměr a místo očekávaného neutuchajícího obdivu od muže současného zkusit partnera po dvou třech letech měnit. Abyste tedy měla pocit neokoukanosti a čerstvosti vztahu. Ovšem ta vynaložená energie nemusí korespondovat s kýženým výsledkem. Jenom pozor na to, aby ten stávající nechtěl vyměnit Vás. Víte, co Vám poradím? Vykašlete se na to, co si druzí o Vás myslí a co Vám říkají. A hleďte si svých věcí, mějte činnosti, které Vám dělají radost. Tím, že si najdete fajn koníček. Tím, že si něco koupíte jen kvůli sobě. Že se něco naučíte, že něco dokážete, že se Vám něco povede. Nestavte svou životní spokojenost na druhých. Byť to jsou Vaši nejbližší. Budete jen a jen zklamaná....

Elynor 7. 12. 2021 | 15:36

Ohledně toho chválení - proč ne, když je za co. Ale chválit za běžné věci, které opravdu jsou samozřejmost? V práci se taky dávají pochvaly a prémie za výkony navíc, ne za běžnou pracovní náplň. Ve sportu taky dostanou pochvalu a medaili jen tři nejlepší, ne všichni. V umění taky dostávají pochvaly a ceny jen ti, co předvedli něco mimořádného. Chválí se za zásluhy, ne za běžné činnosti. Nějaký čas jsem měla známost s pánem, který měl též pocit, že mu doma chybí pochvala a uznání od jeho zákonité choti, a tak si na to postěžoval mně, která jsem jeho chotí nebyla. Ale co bych neudělala pro bližního svého. Tak jsem ho začala chválit průběžně za všechno, a neopomněla jsem říkat i věci jako "jsi bystrý jako liška, rychlý jako jelen, silný jako býk a právě tak i chytrý" nebo "úžasné - jsem ohromena" nebo "bezmocná vzhlížím ku tvému piedestalu"... Netrvalo dlouho a požádal mě, ať si z něj přestanu dělat legraci

Martin 19 7. 12. 2021 | 13:39
Radna 7. 12. 2021 | 13:25
Radna 7. 12. 2021 | 13:02

Souhlasím s Elinor, volání do práce je fakt za hranou. Ale tak, jako chlapi "jedou na pochvaly", tak i ženy. Asi by se mu nic nestalo, kdyby jí občas řekl, že jí to sluší a že je rád, že jí má. Huba by mu neupadla . Když jí nikdy nepochválí, přestane se snažit a za chvíli budeme zase řešit, že o sebe manželka přestala dbát a už ho nepřitahuje .
Myslím, si, že ani minimálně nechválit, když je vše v pořádku, ale kritizovat, když pak něco v pořádku není, fakt není dobré.Připomnělo mi to vtip: Malý lord od narození nevydal hlásku, všichni se tedy smířili s tím, že je němý. Když mu bylo asi 12 let, sluha zakopl a polil ho horkou polévkou. Lord řekl: "no toto!?" a celá rodina se moc divila, že mluví. On odpověděl: "doteď bylo vše v pořádku, nebylo to třeba". Moc vtipný tedy není, no

mamča 7. 12. 2021 | 11:09

Souhlas s Elynor. Co tak důležitého, co nesnese odkladu do odpoledne, musíš řešit, že mu voláš do práce ? A že Tě nechválí ? A proč by to dělal ? Všechno funguje jak má, a jestli máš pocit, že všechno leží jen na Tobě, tak ho trochu přitáhni k domácím pracem. Ale domácnost dvou bezdětných lidí je takřka bezúdržbová, takže netuším, kde je problém. A že Tě nevzal do kina ? Ty nemáš kamarádku, mámu, kolegyni...která by s Tebou šla ? Nebo neumíš jít sama ?
Připadá mi, že jsi taková ta "křehká květinka" co potřebuje aby kolem ní pořád někdo skákal a chválil.

Elynor 7. 12. 2021 | 07:57

Odpověděla bych stejně - nevím, co řešíš. A asi to řešíš moc a pořád, protože začal chodit radši s kamarádama na fotbal a asi by šel kamkoli, jen aby to doma nemusel poslouchat. Co to je za hloupost, volat mu do práce? To se dělá jen když hoří nebo je někdo nemocnej a potřebuje pomoc. Případně se do práce volá astronautům na ISS, ti jsou tam nahoře rok. V práci se pracuje a ne kafrá o ničem. To musí mít zaměstnavatel radost z takových lidi, co si denně vzájemně volají do práce, aby si řekli, že se strašně milujou, přestože se viděli naposledy ráno a uviděj se zas odpoledne.

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Střelci, pracovní schopnosti nejsou tak dobré, jak si myslíte. Nadřízenému se nelíbí, jak se k…