Komentáře k článku zpět na článek

Anonymizovaný 23. 9. 2019 | 16:21
Anonymizovaný 23. 7. 2019 | 07:40
helza 21. 7. 2019 | 19:37

@Karel2529: Obávám se, že se zde objevil další Karel, tentokrát další Karel2529. Váše odpověď pro Elynor, tedy že - cituji:
» na druhou stranu souhlasím, že milenka by měla být pouze na zábavu a sex. Ubezpečuji vás, že mi to vůbec vysvětlovat nemusíte. Ale spíš byste tento moudrý a hluboce pravdivý fakt měla vysvětlovat ostatním ženám. Já bych se tím řídil rád, ale kdykoliv jsem nějaké žene řekl, že ji chci mít jen jako milenku na sex a zábavu, hnala mě smetákem«
- si totiž naprosto protiřečí se vším, co nám náš Karel2529 ve všech minulých článcích o sobě a svém názoru na věrnost napsal.

Mata69 21. 7. 2019 | 19:20

Budu brát jako fakt, ze je to reálný příběh. No tak paní se drží s žárlivým kreténem, který ji zahejbá se sousedkou, ale nerozjede se s ním, anžto mají malé děti. Nechápu, ale děje se to. Jednou po hádce paní vběhne do koupelny a žiletkou ( on má dnes ještě doma někdo žiletky?) se pořeže? No, to se nechtěla zabít. Ok, její způsob volání o pomoc. U kreténa neúčinné. A otěhotní v narkoze a psycholog jí poradí, aby to nikde neříkala???!!!! Hele je ta paní vůbec svéprávná?

Anonymizovaný 21. 7. 2019 | 18:32

Hezky vecer vazeni,ja tu zenu nechapu,ma dve male deti -hajzla manzilka a jde spachat sebevrazdu -me by zadny chlap nestal za to abych se kvuli nemu trapila ,nacoz jeste spachat sebevrazdu -nemyslela na sve deti?Bylo ji jedno co s nimi bude?Nelituji ji -je to husa sorry-

Elynor 21. 7. 2019 | 07:05

@Karel2529: Že to manžel táhl se sousedkou ještě rok, to říká ta Jarka. Ale to neznamená, že to tak skutečně bylo. Sousedka si jistě všimla nepřítomnosti Jarky, když měla na krku její děti i domácnost, ale to bylo až po té sebevraždě, před ní nemusela vědět nic. A ostatním ženám nehodlám vysvětlovat nic, to mají znát z domovů. Ostatně prve jste psal, že žádnou milenku ani nechcete, že vždy hluboce milujete svou partnerku, a milenku nepotřebujete, protože si s partnerkou vše vyříkáte tak, aby vám doma nic nechybělo a nebylo třeba si hledat milenku. Tak si teď nestěžujte, že není dost žen na milenky pro zábavu.

Anonymizovaný 20. 7. 2019 | 10:00
Karel2529 20. 7. 2019 | 08:57

@Elynor: Příběh končí tím, že její manžel to se sousedkou táhl ještě rok. Také je tam uvedeno, že sousedka se starala o jejich dcery. Takže pokud pochybujete, zda manžel se sousedkou něco měl, musela by mít paní vážné bludy. Také tvrdíte, že sousedka si nemusela všimnout, asi jí nebylo tedy divné, že jeho žena zmizela a ona má na krku milencovi děti. Ale na druhou stranu souhlasím, že milenka by měla být pouze na zábavu a sex. Ubezpečuji vás, že mi to vůbec vysvětlovat nemusíte. Ale spíš byste tento moudrý a hluboce pravdivý fakt měla vysvětlovat ostatním ženám. Já bych se tím řídil rád, ale kdykoliv jsem nějaké žene řekl, že ji chci mít jen jako milenku na sex a zábavu, hnala mě smetákem :'(

Elynor 20. 7. 2019 | 07:26
Elynor 20. 7. 2019 | 07:25

@Karel2529: To jste se přece mohl dočíst i zde v mnohých diskuzích, jak partner (a není to vždy muž) dokáže se jevit navenek všem okolo jako úžasná bytost, a ty ošklivé věci dělá a říká jen v nejpřísnějším soukromí, takže kromě ubližovaného partnera o tom nikdo kolem nic netuší a když se jim to řekne, tak nevěří. Ve dvojdomku může být sice víc příležitostí něco zaslechnout, ale ještě tu máme tu věc, že poměrně dost lidí se nestará, co se děje vedle. Celkem oprávněně, protože jim koneckonců do toho nic není. Kromě toho jsem se vám už opakovaně snažila vysvětlit, že milenka či milenec jsou na sex a zábavu. Žádné zaslepení láskou se tam obvykle nekoná. Ne že by nebyly výjimky, ale většinou to nebyl záměr, jen se to jednomu z obou nepodařilo ukočírovat, a mívá to nepěkné následky. Proto je třeba si milence/milenky vybírat s rozmyslem. Aby se minimalizovalo riziko. Navíc my ani nevíme, jestli ten muž a sousedka skutečně spolu něco měli. Ale že se nechoval k manželce jako milující manžel se dá předpokládat už jen z toho faktu, že se šla sebevraždit. Žena milovaná a nošená na rukou na žiletku ani nepohlédne.

Anonymizovaný 19. 7. 2019 | 16:48
Rambíša 19. 7. 2019 | 16:18

Tak mi nějak došla slova...Některé ženy by měly dostat vyznamenání za to,jak sobě,dětem a někdy i manželovi dokážou podělat život.

Anonymizovaný 18. 7. 2019 | 15:06

Kdysi dávno jsem četla článek,kdy po anestezii některé ženy otěhotněly..Dali skrytou kameru a ejhle - sanitář byl chycen při činu. Dokonce někde byl i přichycen ve výtahu,kdy pacientu převážel ze sálu na pokoj..Bohužel "úchylové" mohou být leckde.. :/

Karel2529 18. 7. 2019 | 14:32

@Elynor: Já myslel, že chlap může vždycky za všechno Jen ženy to nikdy nechtějí zpočátku vidět, protože jsou zaslepené láskou. Zrovna třeba jako ta milenka, která má přímo na dlani, jak ten muž svoji ženu týrá, nikam ji nepouští, je na ni sprostý, sám ji pokrytecky obviňuje z nevěry a každý den se s ní hádá a dožene ji k pokusu o sebevraždu. A ona tam dál v klidu bydlí a dále je jeho milenkou. To jen já měl celý život smůlu a nikdy jsem nepotkal tak bl... tedy chci říct věrnou a milující ženu, co by mi vše odpustila.

Anonymizovaný 18. 7. 2019 | 13:15

Pro Karla: Já si teda pamatuju, že ji našli mrtvou pod postýlkou v nemocnici, ale paměť už mám děravou a tak se hádat nebudu.

Elynor 18. 7. 2019 | 13:02

@Karel2529: Za co může muž? Já nepsala, že muž za něco může. Jestliže je agresivní žárlivec, který ženě nadává, napadá ji, omezuje ji, aby nikam nechodila atd., tak je to patrně taková povaha, což neznamená, že za to může. Ono se s tím asi dost těžko dá něco dělat, změnit se nezmění, i kdyby chtěl, tak buď si takového nevyberu za manžela, nebo jsem odolná a umím si s tím poradit, že takový ten muž je, ale pak jsem do toho šla vědomě, a s tím, že si to troufám zvládat. A nepůjdu se sebevraždit. Pořád to ale nic nemění na tom, že jako otec asi nebude nejlepší příklad pro ty děti, když se takhle chová. Že by ji odvezl do nemocnice, to shledávám celkem logické, je to nejrychlejší způsob, jak ten problém vyřešit. Máte pravdu v tom že další soužití ve dvojdomku je na pováženou pro všechny zúčastněné, to je pro mě taky nepochopitelné, no a to těhotenství časově je zmatené, ale chaos v časech je v místních článcích běžná věc. Ono už ty týdny v nemocnici... dneska lifrujou pacienty domů co nejdříve, týdny si v nemocnici málokdo pobude, to už musí bejt.

Karel2529 18. 7. 2019 | 12:39

@Elynor: A proč za to může ten muž? Kolikrát jsem zažil, že nějaká žena neskutečně přehání v popisu toho, co se jí dělo. I vy sama považujete tento příběh za absurdní. Já mám zlaté pravidlo, že čím více někdo rozvádí těžko uvěřitelnou situaci, tím méně mu věřím. Třeba mi tam vůbec nesedí, že ji vezl on do nemocnice. Takový typ by se na ni buď vykašlal, nebo by maximálně zavolal sanitku a sedl si bezstarostně na gauč. I konec příběhu je celkem nejasný a podivný, že další rok tam v klidu žila po takovém traumatu a sledovala svého muže a sousedku, jak si užívají. Přeci jen si těžko představím, že ta sousedka zůstala nadále v klidu jeho milenkou a nijak jí nevadilo, že tam bydlí i jeho manželka, co se pokusila zabít. Navíc se v článku píše, že po týdnech v nemocnici ji čekaly dva měsíce rehabilitace. Pak píše, že odezněly potíže s rukou (tedy předpokládám, že ty odezněly až po rehabilitaci) a objevily se žaludeční nevolnosti. Pak zjistila, že je v šestém týdnu. Nemýlím-li se tedy, pár týdnů plus dva další měsíce jsou nejméně deset a víc týdnů. Správně tedy otěhotněla až někdy v době té rehabilitace.

Anonymizovaný 18. 7. 2019 | 12:37

O žádném takovém případu-znásilnění v narkoze,jsem nikdy neslyšela.
Ovšem ,možné je i toto.Pokud otěhotní ženská která je v kriminále,následně je propuštěna na svobodu a vesele běhá po městě,k tomu ještě odsouzená za vraždu,tak už věřím tomu,že v našem státě je možné vše.

Elynor 18. 7. 2019 | 11:47

@Anonymizovaný: Ano, sanitář by mi snad přišel pravděpodobnější, ovšem autorka článku výslovně píše, že za podobný čin měl být z nemocnice vyhozen lékař. A to už mi vůbec pravděpodobné nepřipadá.

Elynor 18. 7. 2019 | 11:39

@Karel2529: Pane Karle, v tomto případě paní Jarka udělala první chybu ve výběru partnera, a druhou chybu v tom, že nechala situaci takhle vygradovat. Nevěra je marginální věc proti tomu, že zjevně žila s agresívním žárlivcem, nevhodným pro jakýkoli vztah, a velmi špatným otcem pro děti. S takovým vůbec neměla mít ani svatbu, ani děti. Bohužel takovým ženám může kdokoliv radit horem dolem, ony to stejně nepřijmou, takže bych se ani nenamáhala jí něco radit, i kdyby o to ona stála. Jakože patrně nestála. Jak jste správně napsal, škodí sama sobě i svým dětem setrváním v patologickém vztahu, a tou "sebevraždou" to nevylepšila. Může mi být líto těch dětí, ale to taky nic neřeší. Doufám, že takovou rodinu by sledoval a kontroloval OSPOD, od toho podle mého byla tato instituce zřízena, aby ochraňovala děti. Ale protože tam nacpali to bizarní zneužití v narkóze, předpokládám, že je to celé pouhá smyšlená historka okurkové sezóny, jak jsem psala níže.

Karel2529 18. 7. 2019 | 10:32

@Anonymizovaný: Bylo to tak, že ji unesl k sobě domů (nebo bydlel na ubytovně), kde ji pak zadusil, aby nebyl slyšet pláč. Na únos se došlo rychle. Byla to strašná událost. Ale rozhodně to nebylo, že by si v nemocnici nikdo ničeho nevšímal.

Anonymizovaný 18. 7. 2019 | 09:53

@Elynor: Běžné to asi není, a pokud znáte zhruba provoz nemocnice, větší šanci zůstat někde v ústraní s narkotizovaným pacientem (pacientkou) má sanitář, který ji odváží z operace na pokoj, lékař těžko.
Pamatujete si ještě na případ sanitáře - pedofila z roku 1990, těsně po Havlově amnestii? Ten malou holčičku, tuším v Motole, při sexu dokonce zabil.

Karel2529 18. 7. 2019 | 09:43

Nechci to bagatelizovat, neboť i něco takového se stát může. Ale zrovna u operace ruky je to v celku podezřelé. Navíc z vlastní zkušenosti jsem nikdy nezažil, abych byl v nemocnici sám. Lékaři pracují v týmu a na pokoji jsem vždy byl s někým. To dost snižuje pravděpodobnost takové události. Jinak reakci paní nechápu, protože prý nechtěla rozvod kvůli malým dcerám, ale v pokusu o sebevraždu jí to nebránilo. V takových případech mám vždy ten samý názor, že všechny problémy, i ty vztahové, se musí řešit hned a ne to nechat narůstat do extrému. Podle mě v určitém časovém rámci už není pouze viníkem ten, kdo ublížil, ale sám si škodí i ten, kdo se v tom rozhodne přežívat a neustále být tomu vystaven. Fakt bylo pro dcery lepší, že stále měly tatínka, i když se s ním maminka denně do krve hádala, až ji z toho hráblo a podřízla si žíly? To asi ne, že? Jinak je škoda, že paní Jarka neznala paní Elynor, která by jí poradila, že nemá doma dělat dusno, manžela nevlastní a chová se zbytečně hystericky kvůli takové běžné věci, jakou je nevěra.

Elynor 18. 7. 2019 | 09:08
Elynor 18. 7. 2019 | 09:04

To víte že jo. Na Jadranu žerou žraloci učitelky, po městech jezdí černá sanitka, v obchoďácích se kradou děti, zejména blonďaté holčičky, v jiných se prodává halal maso, tamhle se fence labradora narodilo 18 štěňátek a budou utracena, honem si je někdo vemte, v sedadlech MHD jsou nastražené jehly infikované HIV, do jogurtů se dává škrob z geneticky modifikované kukuřice... a v nemocnicích běžně doktoři při operaci znásilňují fešné pacientky v narkóze. Kdo nevěří, ať tam běží. Okurková sezóna, ale i tak by se snad dal vyplodit aspoň malinko inteligentní text.

Anonymizovaný 18. 7. 2019 | 07:39
Anonymizovaný 18. 7. 2019 | 07:12
Anonymizovaný 18. 7. 2019 | 06:37

Nejprve k anketní otázce: samozřejmě, že něco takového se stát může - četla jsem (nikoliv v rubrikách příběhů pro dámy) o případu, kdy sanitář znásilnil (možná se hodí spíš zneužil) mladou holku v narkóze po operaci slepého střeva, přičemž jí praskly stehy a museli ji šít znovu.
Pak bych ještě uvedla, že obecně nejsem příznivcem interrupcí, ale s výjimkou medicínských důvodů (ať již na straně matky nebo dítěte) a s výjimkou těhotenství po znásilnění, kdy sex nebyl ze strany ženy dobrovolný a nenese tedy za situaci žádnou odpovědnost.
V popsaném případě bych tedy sama na interrupci šla.
A dál: kdybych měla klidné, normální manželství, nahlásila bych vše na policii, jejíž povinností by bylo vypátrat pachatele. (Možná by šlo touto cestou i zařídit, aby byla k dispozici tkáň potraceného plodu pro genetickou analýzu a určení otcovství??) Žalobu na nemocnici bez důkazu bych považovala za nejistou.
Ovšem jak bych se zachovala v případě, že by byl mým manželem podivný magor z článku, se kterým bych kvůli dětem chtěla vztah udržet, nevím.

Přečtěte si také

Horoskopy

Záleží jen na vás, jak neděle proběhne. Pokud se budete zabývat starými křivdami a připomínat je,…