Komentáře k článku zpět na článek

BlankasKubíčkem 19. 2. 2014 | 18:15
elfi 15. 2. 2014 | 15:27

no to je zase blábol - jako těhotná jsem musela každý den ráno frčet do práce na šestou, ve špitále běhat kolem pacientů,.... - jít cca 5x za těhotenství na společenskou večeři, to je tedy problém - já bych to měla za odměnu

AglájaVopajšlíková 13. 2. 2014 | 23:47

Elynor: =D Tak to má děvče smůlu - velká romantická láska je jen v pohádkách =D Musí si uvědomit, že buď mít chlapa doma a kolem seb, ale bez peněz, nebo nebude mít finanční starosti, ale taky ne chlapa doma. Obojí prostě nejde, pokud se nenarodíš jako Rotschildová =D =D Já raději chlapa doma =D

JanaJanska 10. 2. 2014 | 21:43

Pokud tedy je opravdu článek pravdivý, tak mladá paní je nedospělá, nesamostatná, bez sebevědomí. Když tedy manžel nastavil mantinely - věřím, že nutné, nebo zvyklé v jejich podnikatelských kruzích a ona neodešla, nebo se aspoň nevzepřela, pak s nimi byť mlčky musela souhlasit-ostatně se divím, že měli tak brzy dítko, snad každá mladá žena nad 16 let už má prášky proti otěhotnění, ona ne? Tedy skutečnost: Když už tedy zůstala a má dítě a rozvést se nechce, musí počítat s tím, že k vůli ní se zavedený byznys nezmění. Chybu udělala, když pusinkovala manžela za to, že si našel reprezentativku)!! To bylo poslední varování manžela před koncem jejich pohodového manželství. Holt se měla podřídit,měla to brát, jako svou daň dobrému bydlu. Když bude brečet, zestárne, bude mít vrásky a manžílek se za ni bude stydět. Takže zvednout hlavu, shodit kila, hřívu na hlavu, vystrčit manželovu společnici a dělat, co po ní etiketa byznysu vyžaduje. Stejně si myslím, že článek je chiméra.

Truda 9. 2. 2014 | 18:57

šiška: Jo, žiju takhle. Táhne mi na padesát, zatím mě žádný chlap na trvalé soužití nechtěl, tak se snažím využít to ostatní, co mi život dává. Jsedm strašně zvědavá osoba, na druhé straně se bojím jedovatých potvor někde v cizině a stejně na zahraniční dovolenou nemám peníze. Tak cestujeme s dětmi po republice. Kamarádka v Brně vede zookroužek a děti mohly krmit opice i plazy (mamí, já jsem držel tááááákovouhe ještěrku), fotily se s Pepou Váňou, třepaly si rukou se Simonou Stašovou (naši tátové kamarádili od války), nejmladšímu z Maxim Turbulenc chodíme stříhat psa, i s mámou jsem je vytáhla na B moll naživo na Hukvaldech, před rokem na fantastickou výstavu ázerbajdžánských koberců do ostravského muzea, vědí, jak jezdí dvanáctispřeží i chlap rozkročený na cválajících neosedlaných koních.
Všechno to jsou záležitosti stovek, ne tisíců. A děti nesedí jen u počítače nebo se napoflakují u exotického moře. A děcka z bohatých rodin jen tiše závidí, že "moje" děti krmily koně, drbaly agamu za uchem (kruci má agama vůbec nějaké ucho? no asi jo) a do ochraptění řvaly před pardubickou tribunou.

šiška 9. 2. 2014 | 15:56

Truda: dáváme ti palce nahoru i u nohou, pokud žiješ tak jak píšeš, může ti závidět i hodně prachatá ženská. Máš logické a praktické uvažování. Neroníš slzy doma v koutku ale konáš! Ten článek není ani náhodou pravdivý, je to jen pár stránek z červené knihovny.

Truda 9. 2. 2014 | 13:53

Životní spokojenost není o penězích. Svoje děti mít nemůžu, no tak si je půjčuju od kamarádky, jezdím s nima po výletech - kamarádka na to jednak nemá peníze, na druhé straně si ráda odpočine od svých drahoušků, ve všední den mládežníky trochu dusím s doučováním.... a jsem u nich i na vánoce................... Dělat charitu? Ó jak snadné! Stačí mít osamělého kamaráda s malým invalidním důchodem................ Chybí partner? No bože, ten rozmnožovací tělocvik lze oželet, pořád ještě mi zbývá hromada kamarádů, kteří jsou taky sami a lze jim zavolat, zajít jednou za čas na pivo nebo je poprosit o chlapskou výpomoc s domem................. Koníčky? Několik let jezdím všude možně po republice prodávat na trzích, nějakou dobu po koňařských akcích. Kamarádčiny děti s sebou. Děcka pomohly vyložit zboží, pohlídat při mém odběhnutí, baví je prodávat. A taky znají důvěrně zákulisí Velké pardubické, provoz Kladrub i jezdce ve Slušovicích. Letos vyrážíme na folklórní akce, chci dětem ukázat bohatství krojů a lidových písní a v dotyčném místě prodeje se podívat na místní zajímavosti, prodejem si vyděláme na cestu a vstupné................ Stačí se podívat na internet, lze tam najít mraky akcí pro každou oblast. Divadla, koncerty, sportovní akce, hrady, zámky, zoo, bohatství práce předků i současnosti, netřeba jezdit do ciziny nebo někam daleko............... A jedné ufňukané ženské s kupou peněz zkazí radost ze života jeden chlap? Má prachy, má dítě. Já na jejím místě bych každý víkend vzala dítě do auta nebo vlaku a ukázala bych mu celou republiku. Přece není na světě nic hezčího než pomoci dětem objevovat svět.

Mata69 9. 2. 2014 | 12:44

Koukám, že se shodneme, že dotyčná je doslova blbá a neumí využít to, co má. Sedí a naříká jak je neš´tastná. Kdyby žila se zcela běžným chlapem, který dotáhne domů stěží dvacítku měsíčně, bude naříkat, jak si nemůže dovolit koníčky, jak nemá na fitko, aby zhubla a jak jí nikdo dítě nepohlídá, protože babičky ještě pracují.
Jak tu píší děvčata - může si s dítkem vyrazit na dovču, chůvu sebou. Zaplatit si nutričního poradce, fitko - cokoli a zhubnout. Času a financí na to má dost. Když bude chodit s manžílkem na ty repre akce, má šanci se poznat s ostatníma manželkama a pak i s nimi třeba oblézat obchody, chodit na kafíčka a tak. Místo toho ona sedí jak pecka a brečí, že nemá velkou romantickou lásku až za hrob. Bože můj....
Akorát nasere (pardon za ten expresivní výraz) ženské co si o tom můžou jen nechat zdát.

šiška 9. 2. 2014 | 12:27

Z tohoto vymyšleného článku pro chudé ženy, ( v bohatství se přeci trpí,že i když si může dopřát vše na světě) má jedině rozumný názor, tedy pro mně určitě " Truda"!!!!!! Ještě bych dodala, že bych sbalila dítě a dopřála si pořádně drahou luxusní dovolenou a to nejméně měsíc. Opakovala bych to alespoň 3x-4x v roce a tam bych si užívala se vším všudy. Vrátila bych se vysmátá a pěkně uvolněná.

momou 9. 2. 2014 | 11:17

A ještě jedno: Každá pohádka jednou skončí a začne život a s ním i problémy a překážky - to se pak musí řešit, člověk se k tomu musí postavit čelem.

momou 9. 2. 2014 | 10:31

No nic není zadarmo a tenhle svazek je jako smlouva. Peníze se jí líbí a odejít od muže nechce, to celkem chápu. Ale když má tu možnost, tak proč se nevěnuje koníčkům????? Podle toho, co bylo v článku napsáno, tak si manžel našel asistentku se kterou spí v době, kdy manželka nechtěla chodit chodit na akce ..... Tak bych řekla, že si za to tak trochu může i sama. Chápu i to, že se chce starat o svoje dítko sama a nechce, aby ho vychovávala nějaká chůva - no těžké rozhodnutí. Ale kdyby přemýšlela, tak by chůvu používala třeba na to, aby si mohla jít na hodinku do fitka a nebo jen na ty večery, kdy má manžel nějakou obchodní akci. Ono by se to dalo, kdyby paní chtěla. Většina nás maminek, by si rády užili fitko a i když se najdou manželé, kteří rádi pohlídají dítko a třeba se i postarají o večeři, tak nemáme penízky. Tahle paní má vše co potřebuje ..........

Elynor 9. 2. 2014 | 09:04
Elynor 9. 2. 2014 | 09:01

Taková manželství jsou v podstatě obchodní smlouva. Pán tu svou část smlouvy plní, ona to plnila jen zpočátku, pak postupně přestala, tak se holt nemůže divit. Vlastně by měla být ráda, že ji opravdu nevystěhoval.

Truda 8. 2. 2014 | 21:10

Zkusím se chvíli tvářit, že věřím, že to není vymyšlené. Toho manžela lze krásně umlátit jeho vlastními zbraněmi - jako první věc bych si pořídila pěkného svalovce jako ochranku a řidiče a nosiče v jednom. Samozřejmě i jako milence, když manžel nemá čas. A vrhnout se naplno na charitu. Časem si na tom lze udělat jméno s takovým renomé, že manžel nebude moci zasáhnout a charitu třeba zatrhnout, to byl by škaredý, to přece úspěšní bohatí nedělají, že? A kvůli charitě ze leckam jezdit, poznávat nové lidi, žít příjemný život.
Dá se žít i bez chlapa, na osamělý život se neumírá. Anebo s gustem chodit na ty jeho akce, nechat se obdivovat přítomnými muži a ve fináe tomu svému "nedat", má na to přece sekretářku, ne?
Každá manipulace může být oplacena protimanipuací. Jen vědět a chtít. A konat.

AglájaVopajšlíková 8. 2. 2014 | 18:19

No, mladá dáma to nemá jednoduché - kdo neprožil, nepochopí. Spíše mě udivuje, že nevyužila té možnosti, věnovat se charitě a "reprezentovat svého muže". Vždyť díky tomu by se dostala "ven" a měla by tolik příležitostí. Kdyby se jen trochu snažila sama v této oblasti, měla by ten život hodně, hodně bohatý - a to nemyslím materiálně =D Ono to chce jen trochu chtít. Takže Jarmilko, žádné skuhrání, naříkání, máte možnosti, rozhlédněte se a věnujte se charitě a uvidíte, jak vám bude nakonec báječně =D

šiška 8. 2. 2014 | 14:01

Tak takovou vymyšlenou pitomost z červené knihovny jsem už hodně dávno nečetla! I když tomu článku nevěřím, tak ta ženská mi přijde jak nesvéprávná. Chudoba v Česku nesmírně stoupá, tak nás chtějí uchlácholit a ukázat nám jak se v bohatství trpí. Ježíš to je debilní nápad.

lebahu 8. 2. 2014 | 12:07

No tak má dvě možnosti...postavit se na vlastní nohy, požádat o rozvod. A nebo se smířit s "manželstvím z rozumu", využít výhod které nabízí (volný čas, dostatek financí) a najít si nějakou smysluplnou činnost a v té se realizovat.

Mata69 8. 2. 2014 | 11:00

Ona ale vůbec nepíše nic o svých zálibách a koníčcích...na který by měla času dost a i dost financí...Tak nějak se zařídit podle sebe tedy, opravdu se věnovat sobě. A když teda manžel tvrdí, že manželka pracháče se má věnovat charitě, to by snesl, proč se nerealizovat v tom.
Nevím jestli by mi takový život vyhovoval, nevím jestli by víc narazil dotyčný nebo já, protože bych měla potíž s omezováním své svobody. Ale mě z článku přijde, že jen fňuká jaká je chudinka a přitom se nesnažila realizovat nějak jinak, než že by šla do práce.

malich 8. 2. 2014 | 06:46

No hloupá holka,který ví houby o životě....jen by brala a nic za to...a jestliže nemíní respektovat, že vše svoji položku příjem - výdej...tak ať jde a zkusí se živit sama...
já osobně bych volbu -pohdolí versus omezení svobody ( ikdyž každé manželství je omezení svobody) nepřijala....ale evidentně ji nevadilo nacpat se mezi bohaté,tak holt musí přijat jejich pravidla nebo ať jde

kočina 7. 2. 2014 | 21:48

Tak já třeba nechápu, co dělala hned po svatbě sama v tom velkém bytě?
Ksakru, to jako protože chlap má prachy, tak přestanu chodit do práce? Proč? Notabene, když peníze de facto nepotřebuju a mám tedy jedinečnou možnost začít dělat to, co mě baví?
Ne, slečnu nelituji. Ne že bych nechápala, co cítí, ale nechala se do své situace vmanévrovat sama. Nelíbí se jí to, ale poslouchá jako hodinky. Ve zlaté klícce se jí nelíbí, ale ledva do ní nakoukla, nohu ven nevystrčí. Naopak, pořídí si dítě, aby ji nemohl vyhodit ani on.
Takže co? Každý svého štěstí strůjcem. Nejsme ve středověku a každá klec má svůj východ. Nuže co ho zkusit použít?
Vzepřít se.
Odejít.
To už musí vědět sama.Dítě samozřejmě jednoduchá řešení komplikuje.Ale to neznamená, že bych v takovém životě zůstala.

Betyyna 7. 2. 2014 | 21:09

No tak když slečna či mladá paní od začátku když ještě ani děti nejsou a je čas na změnu se sebou nechává zacházet jak s onucí, třeba hned na líbánkách...tak to já nechápu opravdu, to skutečně ani kvůli těm penězům ne.

Elaa 7. 2. 2014 | 20:55

jsem zvědavá na reakce zdejších dam na článek...protože pokud takové věci neprožijete na vlastní kůži, lze jen stěží pochopit....

Betyyna 7. 2. 2014 | 20:40

skoro jsem uronila slzu... že já se dám ještě pořád nachytat a pomyslím si že tentokrát ten článek bude o něčem

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Rybičky, ukořistěte pro sebe přístav klidu a naděje. Venuše je v nepříjemném kontaktu s vaším…