Jarní boty můžete koupit už teď. Jaké barvy a vzory budou in v roce 2019? Inspirujte se

27. 2. 2019
I když je teprve konec února, jaro už citelně klepe na dveře, a tak je načase přemýšlet nad jarní garderobou. Oblíbenou položkou, za kterou my ženy rády utrácíme, jsou boty, a právě ty už se začaly objevovat v obchodech. Které byste si měly vybrat na jaro?

Buďte za kovboje

V módě se stále drží kovbojský styl a kotníčková obuv. Ať už se cítíte pohodlněji na podpatcích nebo bez nich, zkuste tento styl zkombinovat se zvířecími motivy. Právě ty jsou letos velmi oblíbené.

Jestli nerada chodíte na podpatcích, a přesto si chcete přidat několik centimetrů výšky k dobru, pak jistě uvítáte, že jsou oblíbené boty na zvýšených podrážkách. Milovnice podpatků by se pak rozhodně měly zaměřit na neobvyklé tvary.

Barvy 2019

A na jaké se zaměřit barvy? Krom zmíněného zvířecího potisku a klasické černé, která se hodí ke všemu, se nebojte do svého botníku pustit barvy, je přece jaro! Vede hořčicově žlutá, nebojte se ale i jiných výrazných odstínů. A jestli máte ráda extravaganci, zaměřte se na metalízu!

Inspiraci hledejte v naší galerii v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pluto je negativní konstelaci s Merkurem, tudíž vládnou v rodině neklidné chvilky. I tak jste ve stresu kvůli pracovním povinnostem a neumíte se s aktuální situací poprat. Jeden člen…