Jarní Festival Evolution zklidní vaši mysl a potěší všechny smysly

22. 3. 2018
Jarní Festival Evolution zklidní vaši mysl a potěší všechny smysly
Výstaviště v Praze Holešovicích bude o víkendu 23. – 25. března patřit všem vyznavačům zdravého životního stylu. Během těchto tří dnů se zde totiž bude konat jarní Festival Evolution a byla by škoda u toho nebýt. A hned vám řekneme, proč.

Je pro vás důležitá kvalita? Chováte se ekologicky? Děláte pro své zdraví opravdu hodně? Co se stane, když přestanete říkat kdyby? Existují náhody? Položili jste v životě některou z těchto otázek nebo byste rádi na ni našli odpověď? V tom případě je březnový Festival Evolution pro vás jako stvořený.

Festival svou bohatou nabídkou nasytí každého příznivce zdravého životního stylu, a to jak na těle, tak i na duši. Návštěvníci se mohou těšit na největší přehlídku certifikovaných biopotravin, ale na své si zde přijdou i příznivci alternativních výživových směrů. Mezi vystavovateli najdete specialisty na veganskou a vegetariánskou stravu, nebudou chybět ani rodinné firmy a farmy.

Za výhodné ceny zde nakoupíte ekologické prostředky do domácnosti nebo přírodní kosmetiku. Celkem se v rámci Festivalu Evolution, který pokrývá pět tematických oblastí jako Bio Styl, Zdraví, Eco World, Osobní rozvoj a Alternativa, představí více než čtyři sta vystavovatelů z domova i ze světa.

Přiďte si zacvičit a vyčistit mysl

Ke zdravému životnímu stylu patří neodmyslitelně také pohyb. Pokud vás nákupy a programy vyčerpají, můžete zavítat na některou z ukázkových lekcí cvičení. Vyzkoušet zde můžete jógu v denním životě, ale také speciální tantra jógu pro ženy, taiči, hollywoodský či intuitivní tanec.

Už jste slyšeli o dechovém cvičení Osho divine healing a OM chanting? Pokud ne, vyzkoušejte lekci terapeuta, lektora a cvičitele Martina Bartoška. Základy meditace vám osvětlí Gabriela Jánská, která vás na svém workshopu naučí techniky, které přináší rychlé zklidnění i úplným začátečníkům.

Bohumil Bartošek vás pro změnu seznámí s unikátní duchovní cestou Falun Gong, které obnovuje a harmonizuje energie v těle, zklidňuje mysl, napomáhá zlepšování charakteru a vysvětluje mnohé zákonitosti lidského i duchovního života. S Jitkou Rychnovskou si zacvičíte taoistické cvičení pěti elementů pro zdraví a dlouhověkost.

„Jste-li rozhodnuti ve svém životě cokoliv změnit, ukážu vám, jak na to. Můžete nahlédnout do tajů naší mysli a skrze meditaci vnímat i to, co nelze uchopit a očima nelze vidět. Seznámíte se s pojmy jako je myšlenka, emoce a pocit, protože právě ty utvářejí realitu, kterou žijeme,“ říká ke své přednášce s názvem Mysl - přítel, nepřítel i léčitel terapeutka a lektorka Viktorie Skácel.

Nahlédněte do sfér mimo běžnou realitu

Vedle přednášek s lékaři zastupující konvenční či celostní medicínu zde prostor dostanou praktici alternativní léčby a dojde i na osvědčené „babské“ rady. Na Festivalu Evolution se dozvíte i to, jak vybírat kvalitní potraviny a jak číst etikety.

Své místo na festivalu má také astrologie a sebepoznání. Tyto oblasti jsou o to více zajímavé, protože rozšiřují naše obzory zase z jiného úhlu pohledu a nutí nás k přemýšlení. Ne nadarmo se o Festivalu Evolution říká, že vám nasadí brouka do hlavy.

Na festival vezměte i děti, je zde pro ně připraven bohatý program zahrnující tvořivé dílničky, kurzy vaření a nebude chybět ani hlídací koutek. Součástí doprovodného programu, na kterém vystoupí okolo 150 účinkujících, jsou rovněž přednášky věnované mateřství a rodičovství. Stačí si jen vybrat….

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů najdete na webových stránkách www.evolution.cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Rybičky, dubnové období je pro vás zkraje náročné. Naštěstí jste optimisté a věříte v pozitivní zvrat. Získejte zpátky dobrou náladu a věnujte se užitečným aktivitám. Jakmile se…