Jarní kozačky k džínům i sukni: Slušet vám budou podpatky i rovná podrážka

23. 3. 2022
Jaro konečně vtrhlo do měst i přírody, to ale ještě neznamená, že se musíte zbavit zimního outfitu. Například kozačky se dají nosit i na jaře a můžete s nimi nadělat parádu. Jaké si vybrat a s čím je nakombinovat? Inspirujte se v naší galerii v úvodu článku.

Nebojte se ani vyšších modelů

Při výběru kozaček nezapomeňte zohlednit i jejich výšku. Některé ženy upřednostňují modely do půli lýtek, které vypadají skvěle a hodí se i do teplejšího počasí. Obout si je proto kromě zimy můžete i na začátku jara a na konci podzimu. Hodí se perfektně k sukním všech délek, a pokud si vyberete ty s podpatky, jako bonus si opticky prodloužíte a zeštíhlíte nohy.

Komu sluší jaké kozačky? Podívejte se na video:

Jste-li ale spíše zimomřivá, klidně využijte kozačky vyšší a natáhněte je k džínům, jak jste zvyklá. Obout je však můžete i v teplejším počasí, stačí k sukni vynechat silonky. Nebojte se, že například plisovaná midi sukně bude kozačky částečně překrývat, tento trend se naopak cení.

Při rozhodování se zamyslete nad tím, kam chodíte nejčastěji a pro jaké příležitosti budete kozačky využívat. Podpatky jsou atraktivní a sexy, na celodenní pobíhání po městě se ale hodí spíš ty se stabilnějším podpatkem, jehličky si nechte na večer. Ploché podrážky se pak snesou spíše se sportovně-elegantním outfitem.

Každému typu postavy navíc lichotí jiný typ podpatku. Ženám s plnějšími boky budou více slušet kozačky se širším podpatkem, naopak tenčí podpatky skvěle padnou ženám s drobnější postavou.

Inspiraci najdete v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Užívejte si života a jen nepracujte. Zkuste se více uvolnit a dopřát si něco výjimečného. Když vyrazíte do společnosti, budete nepřehlédnutelní. Začnete přitahovat lidi, kteří jsou úspěšní…