Jarní líčení od Oriflame

7. 3. 2002
Jarní líčení od Oriflame
Oriflame přichází v březnu na trh s novou jarní kolekcí líčení Agua Essence. Tato kolekce je je inspirovaná vodou a svěžestí. Nové odstíny v sobě skrývají ženskou důmyslnost, jemnou hebkost a tichou důvěřivost.

Jarní líčení od Oriflame

Oriflame přichází v březnu na trh s novou jarní kolekcí líčení Agua Essence. Tato kolekce je je inspirovaná vodou a svěžestí. Nové odstíny v sobě skrývají ženskou důmyslnost, jemnou hebkost a tichou důvěřivost. V kolekci Agua Essence najdete 3 řady výrobků. Jednu ve studených barevných tónech a dvě v teplých odstínech. Každá sada obsahuje oční stíny, hydratační rtěnku a tak na nehty v barevně ladících odstínech

Oční stíny Duo Wet &Dry
můžete nanášet suchou nebo mokrou technikou. Při mokré technice je líčení intenzivnější - stačí pouze navlhčit štětec nebo pěnový aplikátor, případně i prst a získáte barevně intenzivnější a více perleňový odstín. Stíny mají vysokou přilnavost k povrchu pleti, proto vydrží a nevytvářejí záhyby.

V kolekci naleznete tyto odstíny:
Peach Nectar - světlá broskvově zlatá + oranžová - teplý odstín
Soft Agua - světlý modro bílý tón + sytější tyrkysový
Golden Sand - žluto zlatá + světlá rezavě hnědá - teplý odstín

Hydratační rtěnka
je v kolekci zastoupena ve dvou teplých a jednom studeném odstínu. Hydratační rtěnky rty zkrášlují a zároveň o ně pečují. Obsahují bambucké máslo a vitamín E, které rty zvláčňují a zároveň chrání proti nepříznivým vlivům okolního prostředí.

Spice Ginger - rezavý - teplý odstín, Whisper Pink - světlounce růžová perleň - studený odstín, Allspice - oranžově zlatá - teplý odstín.

Lak na nehty ve dvou teplých ( rezavý a tmavší hnědý) a jednom studeném odstínu ( sytě růžový). Laky obsahují polymery a další složky, které zvyšují jejich trvanlivost po aplikaci a udržují barvu na nehtech lesklou. Kromě toho obsahují i vápník, který nehty ošetřuje a posiluje.

Zdroj: Oriflame

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Máte úžasný smysl pro pořádek a jste hodně konstruktivní. To ovšem neznamená, že se nemůžete v práci dostat do problémů. Interakce s jinými lidmi vám bude dělat problémy, dokud v nich…

Nejčtenější články

Recepty pro vás Další recepty