Třpytivé oční stíny

Třpytivé oční stíny

Kočičí linky v podání Kendall Jenner
Modelce Taylor Hill kočičí linky nesmírně sluší. Také vám připomíná Audrey Hepburn?
Saoirse Ronan s temně švestkovou rtěnkou
Emily Ratajkowski a její modré metalické líčení
16
Fotogalerie

Jarní líčení: Rudá rtěnka, fialové stíny i červená víčka budou in!

Jaro se nezadržitelně blíží a s ním i nové trendy v líčení. A móda velí experimentovat! Nebojte se během jarních dnů trochu odvázat a dodat svému líčení svěží vítr.

Kouřové fialové stíny

Barvou letošního roku je ultra violet a vedle oblečení se dostala i do make-upu. Světle fialková barva na jaro? Jak originální, podotkla by drsná šéfredaktorka Miranda z filmu Ďábel nosí Pradu. Uznáváme, ale pastelové barvy nás na jaře prostě neomrzí. Výhodou těchto stínů je to, že se skvěle hodí jak na den, tak i na večer, stačí si pohrát s jejich intenzitou. Skvěle rozzáří hnědé oči a slušet budou i zelenoočkám.

Inspiraci hledejte v naší galerii:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Pokračování 2 / 8

Lesk rose gold

Barva rose gold ovládla nejdřív vlasy a nyní i rozjasňovače. Pleti dodá teplý nádech a najdete ji v nové kolekci Masterchrom od Maybelline. Naneste přípravek nad lícní kosti, pod obočí a nad zobáček horního rtu.

Pokračování 3 / 8

Tmavé rty

Tmavé odstíny rtěnek už nejsou jen záležitostí zimních období. Černou si ale přece jen schovejte a hledejte mezi odstíny ty temně švestkové s matným finišem. Na recenzi tmavě fialové rtěnky od Sephory se podívejte ve videu:

Pokračování 4 / 8

Metalické modré stíny

Devadesátky nevládnou jen ve vlasech, ale znovu i v líčení. Modré stíny, a navíc metalické, jsou trendem, který neužijete tak často, ale pro speciální události se rozhodně hodí. Život je příliš krátký na to, abychom se držely při zemi, když jde o líčení!

Pokračování 5 / 8

Artdeco linky

Pořádně protáhlé a zahnuté kočičí linky nás nepřestanou bavit nikdy. Na jaře akorát linky protáhněte více, než jste zvyklá. Inspirujte se u Belly Hadid, Kendall Jenner nebo Taylor Hill ve fotogalerii v úvodu článku.

Pokračování 6 / 8

Duhové koutky

Rozjasňovač nemusíte použít jen na tváře nebo nad horní ret, ale i do vnitřních koutků očí. Pokud si troufnete, vyzkoušejte duhový dorůžova nebo domodra. Stejně vám poslouží ale i klasický stříbrný nebo zlatý podle toho, zda jste studený, nebo teplý typ! Paletku duhových rozjasňovačů najdete u Kat Von D.

Pokračování 7 / 8

Třpytky

Ano, i minulý rok se nesl v duchu třpytek a stejné to bude i s letošním. Potvrdila to přehlídka Oscara de la Renty. Můžete si vyhrát s jejich intenzitou nebo jich jen pár nanést na horní i spodní víčko, doplnit to minimem řasenky a průhledným leskem na rty.

Pokračování 8 / 8

Červená na rtech i očích

Červené není nikdy dost, a proto se do popředí dostala kombinace rudé rtěnky a stínů s nádechem červenooranžové. Je to look, který se nemusíte bát vynést jak do práce, tak i do společnosti nebo na párty.

Doporučujeme

Články odjinud