Jarní rovnodennost 2022 je tu: Co nám přinese tenhle magický den?

19. 3. 2022
Zítra, tedy v neděli 20. března, se délka dne a noci vyrovná a nastane astrologické jaro, slunce a světlo budou nabírat na síle. V tento den je dobré ukončit to, v čem už nepotřebujeme pokračovat, aby mohla začít nová životní etapa. Co si tedy na neděli naplánovat.

Půst a rituální koupel

Letos by se měly ještě víc než jindy dodržovat tradice vítání jara, jarní úklid a přípravy na Velikonoce. Právě při nich se totiž můžete potkat nejen se svými kořeny, ale také intenzivně zregenerovat. Prospěje vám také držet aspoň jeden den půst, při kterém se rozloučíte se vším, čemu v dalším roce nechcete věnovat pozornost. Pokud se vám půst nehodí, utopte staré jako Morenu (Smrtku, zpodobnění zimy, která byla upalovaná, topená nebo zakopávaná při jarních obřadech vítání jara) v rituální koupeli. Skvělé očištění a doping vitality přinese i procházka naboso v ranní rose. A pak už můžete jen uvažovat, jak se bude jmenovat nová kapitola vašeho života.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Dnes pochopíte, že se nechováte ke kolegům ideálně a změna přístupu hraje hlavní roli. Snažte se dokončit rozdělané povinnosti, jinak si vás nadřízený podá. Klidně byste se mohli ocitnout…