Jarní rovnodennost 2019 je tu: Co nám přinese tenhle magický den?

19. 3. 2019
Jarní rovnodennost 2019 je tu: Co nám přinese tenhle magický den?
Ve středu 20. března se délka dne a noci vyrovná a nastane astrologické jaro, slunce a světlo budou nabírat na síle. V tento den je dobré ukončit to, v čem už nepotřebujeme pokračovat, aby mohla začít nová životní etapa.

Letos by se měly ještě víc než jindy dodržovat tradice vítání jara, jarní úklid a přípravy na Velikonoce. Právě při nich se totiž můžete potkat nejen se svými kořeny, ale také intenzivně zregenerovat.

Půst a rituální koupel

Prospěje vám držet aspoň jeden den půst, při kterém se rozloučíte se vším, čemu v dalším roce nechcete věnovat pozornost. Pokud se vám půst nehodí, utopte staré jako Morenu (Smrtku, zpodobnění zimy, která byla upalovaná, topená nebo zakopávaná při jarních obřadech vítání jara) v rituální relax-koupeli. Skvělé očištění a doping vitality přinese i procházka naboso v ranní rose. A pak už můžete jen uvažovat, jak se bude jmenovat nová kapitola vašeho života.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V pátek se vám půjde práce od ruky a posílíte tím své ego. Klidně byste mohli skály lámat! Díky nabyté sebedůvěře se můžete pustit do nových činností a koníčků. Nyní vynikáte v umělecké…

Nejčtenější články

Doporučujeme