Jarní snění

27. 3. 2006
Jarní snění
Nebojte se zasnít uprostřed dne a nechat se unést svěžími odstíny jara do světa fantazie plného nádherných barev tak jemných, až se tají dech. Nová kolekce jarních líčidel od Oriflame s názvem Daydream z vás udělá královnu sezóny.

Oriflame Colour přináší pro jarní sezónu 2006 záplavu krásných pastelových odstínů, které se vzájemně doplňují a zvýrazňují. Výsledek působí velmi žensky a přirozeně svůdně. Optimistické barvy tyrkysu, růží a široká paleta béžových odstínů vnášejí do každodenního stereotypu velkou dávku romantiky a zcela nový pohled na krásu ženské tváře.

Barevné snění Jemnost pastelových tónů se snoubí se sladkými podtóny, aby společně utvářely ucelenou vzhled plný delikátní jemnosti, radostné bezstarostnosti a mladistvé odvahy k experimentování. Matné odstíny žlutých narcisek se na víčkách postupně proměňují do lotosové růžové a to celé završuje lehoučký odstín zelenkavé.

Romantický vzhled vykouzlíte s pomocí několika šikovných pomocníků z limitované kolekce Oriflame Colour. Na ošetřenou tvář naneste tenkou vrstvu sypkého pudru a na tváře zdravíčko v odstínu Love Blush. Poté se zaměřte na oči, na kterých si nechejte opravdu záležet. Ty tvoří totiž hlavní prvek celého líčení. S pomocí palety očních stínů Sweet Love získáte intenzivní a přitom jemný vzhled. Nejtmavší odstín naneste do vnější části horní i dolní části víčka, světlejší do vnitřního koutku a nejsvětlejší odstín paletky použijte do nadočnicového oblouku pod obočí. Pro intenzivní dlouhotrvající efekt ještě oči zvýrazněte konturovacími tužkami Daydream v odstínech ladících s očními stíny. Posledním krokem je vrstva Objemové řasenky 500%.

Nový lesk na rty Daydream si opravdu zamilujete. Jeho lehká, tekutá textura hýčká rty a drobné částečky rozptylují světlo tak, aby zdůraznily vysoký lesk a jemnou barvu. Na den si vyberte odstín Hush v barvě sladkých meruněk.

Ožijte s barvami I decentní může být intenzivní a přehlédnutelné. Důkazem je linie Daydream Sweet Dreams. Snové tóny béžové, výrazné tyrkysové a zemité hnědé společně rozehrávají smyslnou hru elegance, svůdného ženství a sexy rafinovanosti. Být ženou je zkrátka úžasná věc!

Oči naličte paletou tří očních stínů Sweet Dreams. Světlý mandlový odstín naneste aplikátorem na celé víčko až k obočí. Tyrkysovou barvou zdůrazněte vnitřní koutky očí, rozetřete ji do ztracena směrem k vnějším koutkům. Na ty naneste intenzivně hnědou. Vnitřní spodní víčko zdůrazněte konturovací tužkou v odstínu Peace a hnědou konturkou Wander obtáhněte celé oko. K dovršení zřetelného pohledu naneste na horní i spodní řasy Objemovou řasenku 500% v černé barvě.

Touhu po sladkých polibcích pocítíte (a nejen vy) s leskem na rty Daydream. K působivým očím v barvách béžové, tyrkysové a hnědé se nejlépe hodí odstín Bliss, který celý image doplní a vyváží. Stačí nanést kdykoliv během dne a vaše rty se rozzáří a vy se budete moci směle usmívat na celý svět.

Ve spolupráci se společností Oriflame jsme pro vás připravili jedinečnou soutěž o 5 kompletních sad líčidel limitované kolekce Daydream. Každá sada obsahuje paletu očních stínů Sweet Love, konturovací tužku Serene a lesk na rty Hush.

Soutěž je ukončena. Vyhrává:evca71, ZDENIK123, dadkan, dsipova, Evelina1. Gratulujeme.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Dny volna jsou dávno v nenávratnu, ale již brzy vás čeká další víkend. V práci to nestojí za nic, ale nepodléhejte depresi. Vaše schopnosti a komunikace s kolegy jsou výborné. Jediný…

Nejčtenější články

Doporučujeme