Jarní snění

27. 3. 2006
Jarní snění
Nebojte se zasnít uprostřed dne a nechat se unést svěžími odstíny jara do světa fantazie plného nádherných barev tak jemných, až se tají dech. Nová kolekce jarních líčidel od Oriflame s názvem Daydream z vás udělá královnu sezóny.

Oriflame Colour přináší pro jarní sezónu 2006 záplavu krásných pastelových odstínů, které se vzájemně doplňují a zvýrazňují. Výsledek působí velmi žensky a přirozeně svůdně. Optimistické barvy tyrkysu, růží a široká paleta béžových odstínů vnášejí do každodenního stereotypu velkou dávku romantiky a zcela nový pohled na krásu ženské tváře.

Barevné snění Jemnost pastelových tónů se snoubí se sladkými podtóny, aby společně utvářely ucelenou vzhled plný delikátní jemnosti, radostné bezstarostnosti a mladistvé odvahy k experimentování. Matné odstíny žlutých narcisek se na víčkách postupně proměňují do lotosové růžové a to celé završuje lehoučký odstín zelenkavé.

Romantický vzhled vykouzlíte s pomocí několika šikovných pomocníků z limitované kolekce Oriflame Colour. Na ošetřenou tvář naneste tenkou vrstvu sypkého pudru a na tváře zdravíčko v odstínu Love Blush. Poté se zaměřte na oči, na kterých si nechejte opravdu záležet. Ty tvoří totiž hlavní prvek celého líčení. S pomocí palety očních stínů Sweet Love získáte intenzivní a přitom jemný vzhled. Nejtmavší odstín naneste do vnější části horní i dolní části víčka, světlejší do vnitřního koutku a nejsvětlejší odstín paletky použijte do nadočnicového oblouku pod obočí. Pro intenzivní dlouhotrvající efekt ještě oči zvýrazněte konturovacími tužkami Daydream v odstínech ladících s očními stíny. Posledním krokem je vrstva Objemové řasenky 500%.

Nový lesk na rty Daydream si opravdu zamilujete. Jeho lehká, tekutá textura hýčká rty a drobné částečky rozptylují světlo tak, aby zdůraznily vysoký lesk a jemnou barvu. Na den si vyberte odstín Hush v barvě sladkých meruněk.

Ožijte s barvami I decentní může být intenzivní a přehlédnutelné. Důkazem je linie Daydream Sweet Dreams. Snové tóny béžové, výrazné tyrkysové a zemité hnědé společně rozehrávají smyslnou hru elegance, svůdného ženství a sexy rafinovanosti. Být ženou je zkrátka úžasná věc!

Oči naličte paletou tří očních stínů Sweet Dreams. Světlý mandlový odstín naneste aplikátorem na celé víčko až k obočí. Tyrkysovou barvou zdůrazněte vnitřní koutky očí, rozetřete ji do ztracena směrem k vnějším koutkům. Na ty naneste intenzivně hnědou. Vnitřní spodní víčko zdůrazněte konturovací tužkou v odstínu Peace a hnědou konturkou Wander obtáhněte celé oko. K dovršení zřetelného pohledu naneste na horní i spodní řasy Objemovou řasenku 500% v černé barvě.

Touhu po sladkých polibcích pocítíte (a nejen vy) s leskem na rty Daydream. K působivým očím v barvách béžové, tyrkysové a hnědé se nejlépe hodí odstín Bliss, který celý image doplní a vyváží. Stačí nanést kdykoliv během dne a vaše rty se rozzáří a vy se budete moci směle usmívat na celý svět.

Ve spolupráci se společností Oriflame jsme pro vás připravili jedinečnou soutěž o 5 kompletních sad líčidel limitované kolekce Daydream. Každá sada obsahuje paletu očních stínů Sweet Love, konturovací tužku Serene a lesk na rty Hush.

Soutěž je ukončena. Vyhrává:evca71, ZDENIK123, dadkan, dsipova, Evelina1. Gratulujeme.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Je vám skoro líto, že se blíží pracovní týden ke svému konci. Věřte, že vás čeká ještě obrovská hromada úspěchů. Nespoléhejte se však na pomoc jiných, všechno si udělejte sami. Je docela…

Nejčtenější články

Doporučujeme