Jarní větrovky, šusťákovky a parky: Bundy, které užijete ve městě i v přírodě

28. 4. 2021
Letošní aprílové počasí si s námi pěkně zahrává a opravdu hřejivé teploty nám nechce jen tak dopřát. Pokud ale chcete i tak chytat první sluneční paprsky a táhne vás to ven, je zapotřebí se dobře vybavit. Jarní bunda je nezbytnost, a pokud se hodí jak do města, tak do přírody, je to ideální! Inspiraci najdete v galerii v úvodu článku.

Univerzální kousky

Vzhledem k uzavřeným restauracím, barům i všem kulturním akcím vytlačily za poslední rok sportovní kousky společenské oblečení snadno ze skříní. I vy jste možná zaznamenala lehkou obměnu šatníku a zvýšený nákup pohodlných outfitů. Pokud nyní trávíte v přírodě víc času než obvykle, jarní bunda v outdoorovém stylu vám přijde vhod. Nemusíte se ale děsit, pokud vám sportovní oblečení příliš nepřirostlo k srdci. Snadno totiž najdete kousky, které můžete vzít jak do lesa, tak do města.

Ke sportovním bundám se hodí například kultovní conversky. Znáte jejich příběh? Podívejte se na video. Článek pokračuje pod videem:

Úvodní foto: Archiv firem

Návrat slaví například šusťákovky á la devadesátá léta, ve kterých se neztratíte ani ve městě, stačí k nim místo legín či tepláků natáhnout džíny. Oblíbené jsou také větrovky přes hlavu, které vás ochrání nejen před větrem, ale i před deštěm.

A pokud přece jen tíhnete více k městskému stylu, pak jsou pro vás tím pravým ořechovým parky, které už také pár let nevycházejí z módy. Vypadají skvěle jak k legínám a mikině, tak třeba k džínům a košili. V šatníku se parky už zabydlely natolik, že rozhodně neuděláte chybu, když je přetáhnete i přes jarní květované šaty!

Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Je pravda, že za sebou máte náročný pracovní týden a vaše tělo si žádá odpočinek a doplnění energie. Naštěstí jste optimisté a nemíníte se ničím deprimovat. Pouštíte se do oblíbených…