Jaro plné trendů

30. 1. 2008
Jaro plné trendů
Jarní vůně už občas zavane ovzduším a první hřejivé paprsky nám připomínají, že už se pomalu blíží příjemné jarní období a my máme opět chuť si dopřát nějaké nové vzdušné hadříky, které by nám zpříjemnily čekání na teplejší dny. Ale co si vybrat? Jaké jsou nové trendy pro jarní a letní období?

Pastelové barvy, atraktivní vzory, s spousta nových stylů, prostě nádhera. Kombinace zářivých barev na letních šatech, atraktivní detaily, třpytivé výšivky a doplňky jsou pro tuto sezonu naprosto in.

All Y.O.U. need? Y.O.U. to je aktuální módní značka. Mladá móda s femininními prvky, zahrnuje všechny nejžhavější trendy. Zaručuje kvalitu a vysoce moderní prvky a styly. Již od velikosti 32.

Fashion O.C. je značka On Challenge. Naprostá novinka na trhu , je to móda s nejvyšším komfortním nošením z čisté BIO – bavlny.

Jistě znáte značku PLAYBOY, ale víte, že pod touto značkou jsou k mání žhavé modely? Šaty, trička a mikiny, ale také povlečení a další doplňky.

To vše a mnoho dalšího najdete na http://www.quelle.cz/extern/c-16/?eid=dama_0108>www.quelle.cz Stránky plné inspirace s novým hlavním katalogem Jaro/léto 2008, o který lze zažádat zdarma a který je také k dispozici ve virtuální podobě.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pracujete-li ve strojírenství anebo v oblasti sportu, dočkáte se příjemné zprávy. Jedná se samozřejmě o povýšení, se kterým laškujete už od pondělí. V kolektivu jste oblíbení, proto vám…

Nejčtenější články

Doporučujeme