Jaro podle Cindy Crawford

29. 4. 2003
Jaro podle Cindy Crawford
Většina žen s příchodem nové sezóny šílí z množství nových trendů, délky sukní, barevné palety halenek, tvarů bot a stylu doplňků. Výsledkem je často bezradné postávání před šatníkem (jak jinak než přeplněným) a povzdech: „Nemám co na sebe.“ A přitom řešení se nabízí v okamžiku! Inspirujte se vytříbeným vkusem slavných žen. Vyberte si směr, který odpovídá vaší povaze, vkusu a životnímu stylu a máte vyhráno!

Sportovně-elegantní styl plný skvělých variací a snadno kombinovatelných kousků najdete u značky Ellen Tracy, kterou vytvořila módní návrhářka Linda Ellard. Již několik sezón reprezentuje slavnou americkou tvorbu nad míru povolaná žena – supermodelka Cindy Crawford.

Sama Cindy do svého šatníku pravidelně zařazuje aktuální kolekci ET do svého soukromého šatníku. Tmavě modrý kalhotový kostým neodložíte jen tak brzo, klasický střih a kvalitní materiál najde uplatnění po mnoho sezón. Jste milovnice světlých barev? Sportovní bunda s úzkou sukní vám učaruje svým komfortem. Kalhoty od zvonu i zcela úzké oceníte v teplém počasí během pochůzek po městě a nezapomeňte ani na jednoduché černé šaty s originálním řešení dekoltu.

Nechte se inspirovat …foto: Ellen Tracy
autor: Simona.cz

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Patříte ke znamením, které jen tak něco nepřekvapí, ale nyní jste i vy kapánek v koncích. Jindy se změnám dobře přizpůsobujete, jenže teď jsou vám na obtíž. Už se těšíte na víkend, jak…

Nejčtenější články

Doporučujeme