Jasmina Alagič: Nová láska rapera Rytmuse. Co na ni říkáte? Mrkněte na fotky

9. 6. 2018
Není to tak dávno, co média neřešila nic jiného než rozchod rapera Rytmuse se zpěvačkou Darou Rolins. Jak je vidět, Rytmus se rychle oklepal a už randí s novou kráskou. Kdo je jeho objev Jasmina Alagič?

Jasmina Alagič je Miss Slovensko

Osmadvacetiletá Slovenka s bosensko-maďarskými kořeny Jasmina Alagič na sebe upozornila v roce 2009, kdy se stala finalistkou Miss Slovensko. Od té doby se věnovala modelingu, jejím cílem však bylo moderování, což se jí podařilo záhy, když dostala příležitost ve Fashion TV.

Jasmina ale měla větší ambice. Její sen se splnil letos, když dostala nabídku moderovat po boku Leoše Mareše Česko Slovenskou Superstar, čímž se stala známou pro slovenské i české diváky. Jasmina vtrhla do showbyznysu s čistým štítem. Nikdy na sebe neupozorňovala žádnými skandály a Patrik Vrbovský alias Rytmus je jejím prvním mediálně známým partnerem.

Jasmina Alagič poprvé o Rytmusovi: Víc ale řekla na adresu Dary! Čtěte ZDE

Věk Jasminy Alagič aneb Vše, co o ní chcete vědět

Jasmina Alagič se narodila 27. června 1989. Pokud si kladete otázku, zda na Slovensku, nebo na Balkáně, tak vězte, že ani tam, ani tam. Narodila se v Německu ve Stuttgartu, rodina se ale záhy přestěhovala na Slovensko, odkud pocházela její maminka: Ta je však maďarské národnosti, otec je z Bosny. Jasmína vyrůstala na Slovensku, v lidušce se učila hrát na flétnu a saxofon. Kromě toho hrála v Divadle LUDUS a navštěvovala hodiny hip-hopu. 

Nové Rytmusovo děvče byste před 10 lety nepoznali. Plastiky jako Dara! Více ZDE

Na Instagramu Jasminu Alagič sleduje 114 000 fanoušků

Chodila na soukromé gymnázium a na vysoké pokračovala v oboru mediální komunikace, studia ale nedokončila. "Nebyla jsem vysloveně studijní typ. Mučilo mě to. Tudy pro mě cesta nevedla, říkala jsem si, život je jen jeden, Jasmino, běž a dělej, co tě baví. Tak jsem ze školy odešla," řekla webu www.topky.sk. Evidentně to bylo dobré rozhodnutí. Jasmína Alagič dělá, co ji baví, a je v tom úspěšná. Její popularita letí strmě nahoru a na Instagramu už ji sleduje 114 000 fanoušků.

Dara Rolins Rytmusovi Jasminu Alagič schvaluje

A jak vnímá novou milenku Rytmuse jeho bývalá láska Dara Rolins? Prohlašuje, že by se do Jasminy na jeho místě zamilovala také, protože to podle jejích slov není žádná „vypatlaná kráska“. A Jasmina jí milá slova oplácí. "Dara je žena, kterou nejen já, ale i mnoho dalších žen obdivujeme. O to víc si jejích slov vážím a Patrikovi se nedivím, že byl s ní, takže máme podobný názor," uvedla Rytmusova partnerka.

Co říkáte na Rytmusovu novou krásku vy? Podívejte se na její fotografie v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Ani na začátku měsíce nebudete ve svojí kůži. Stále si s sebou nesete křivdu a vyčerpání. Milé Panny, měly byste se dát dohromady, jinak si zkazíte celičký víkend. Zapomeňte na všechno…