Jděte na koncert Madonny zadarmo

30. 11. 2000
V úterý v devět hodin večer probíhal živě koncert Madonny pouze na Internetu.

Jděte na koncert Madonny zadarmo

V úterý v devět hodin večer probíhal živě koncert Madonny pouze na Internetu. Vstupenky se nedaly koupit, bylo je možné pouze vyhrát na MTV a na Internetu. Bylo možné a ještě stále je zajít na koncert prostřednictvím internetu a to zcela zadarmo. Potřebujete k tomu pouze připojení k internetu, čím rychlejší, tím lepší. Pokud máte jen obyčejný modem, poslechnete si akorát zvuk a možná špatný obraz. Pokud ale máte ISDN nebo pevnou linku, můžete se pokochat opravdu dobrým zvukem a slušným obrazem. Jako v televizi to ale není.

V době přímého přenosu byly servery zcela vytížené a přístup byl často problémový. Nyní si můžete v klidu pustit kompletní záznam. Potřebujete k tomu windows media player 6.4 a vyšší, který si můžete stáhnout na live.atlas.cz.

Záznam koncertu můžete pustit s různou rychlostí. Vyberte si podle kvality svého připojení. Čím větší číslo (přenosová rychlost), tím lepší kvalita záznamu.

Záznam na evropském serveru: 28k- 56k- 100k- 300k- 700k
Záznam z USA 28k- 56k- 100k- 300k- 700k

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nehroťte hned první pracovní den a nechte se unášet příjemnými myšlenkami. V každém případě polevilo napětí, které jste v minulých týdnech pociťovali. Odežeňte od sebe negativní osoby, jež…

Nejčtenější články

Doporučujeme