Je libo sexy pohled?

2. 4. 2008
Je libo sexy pohled?
Nemusíte trávit před zrcadlem hodiny, během několika okamžiků se můžete proměnit v sexy kočku, jejíž pohled okouzlí každého. Trik je jednoduchý - dlouhé a husté řasy, jejichž závan způsobí pozdvižení v širokém okolí.

Abyste se mohla pochlubit opravdu okouzlujícím pohledem, neobejdete se bez správných líčidel, ale ani péči o řasy a oční okolí nesmíte zanedbávat. Co vlastně této super citlivé oblasti prospívá?

  • každovečerní jemné odlíčení je absolutní nutnost
  • dvakrát denně vrstva kvalitního očního krému na víčkách i pod očima udělá dobře pleti i řasám
  • s krémem nezapomínejte ani na obočí
  • používejte přípravky a líčidla testovaná oftalmology, jsou totiž skutečně jemná
  • pořiďte si čistý kartáček od řasenky a česejte si s ním obočí nebo rozčesávejte slepené řasy
  • při odličování nikdy kůži nedřete, raději použijte přípravek na bázi oleje, pokud make-up drží přespříliš
  • pro jasnější pohled použijte před líčením oční kapky, stáhnout drobné cévky a oči rozzáří
  • nebojte se třpytek a netradičních barev řasenek

Velkou měrou se na krásných očích podílejí řasy a jejich vzhled. Jen málokterá žena se však narodila se super dlouhými, hustými a dokonale tvarovanými řasami. Naštěstí však existují líčidla, která toto vše a ještě něco navíc vykouzlí během několika okamžiků.

Královna mezi řasenkami

Kosmetika nesoucí jméno Heleny Rubinstein vždy překračovala hranice a udávala nové trendy. Ne jinak tomu je v případě líčení řas. Smělou novinkou je Lash Queen Feline Blacks, která dodává efekt „srsti“, nekonečnou délku, tvar a objem. To však nikoliv na úkor přirozenosti a ohebnosti jednotlivých řas. Výraz kočkovité šelmy je neodolatelně fascinující, výrazný, úchvatný a divoký.

Řasenka, která vychází z technologie Lash Queen, tedy použití vosku pro objem a olejů pro ohebnost řas, smyslně obarví každou řasu a dodá jí náležitou délku. Řasy, které jsou v dokonalé harmonii s kartáčkem, který je obarví a oddělí zároveň, jsou výrazné a pružné. Novinkou jsou však pigmenty Ultra Black, které dodávají patřičnou hloubku.

Pozor, použití Lash Queen Feline Blacks je vysoce návykové. Jakmile ji jednou vyzkoušíte, propadnete jejímu kouzlu. Snadné používání a jedinečný výsledek, který promění vaše oči v pohled smyslně divoké šelmy, dělají z této řasenku skutečnou královnu.

Hypnotické drahokamy

V tradici Hypnôse, klasické řasenky dodávající objem, dnes Lancôme, celosvětový expert v líčení očí a tvůrce systému klasifikace typů řas, uvádí řasenku Hypnôse Ônyx. Stejně jako původní Hypnôse i Hypnôse Ônyx obsahuje objev výzkumných laboratoří Lancôme Soft-Sculpt, který dodává velmi jemnou, tekutou texturu, která postupně obalí řasy, rovnoměrně jim dodá objem s každým dotykem kartáčku. Zanechává řasy upravené a zbytečně je nezatěžuje. Jemná, svěží a tvárná textura a precizní kartáček s pečlivě vybranými vlákny umožňují aplikaci, která přináší potěšení. Řasy, které jsou až šestkrát silnější, tak přidávají poslední dotek kouzelnému a neodolatelně svůdnému pohledu.

Intenzivní, temně černá barva řasenky Hypnôse Ônyx našla inspiraci v kráse vzácného polodrahokamu onyxu. Hypnôse Ônyx je k dostání ve třech nových odstínech obohacených o zářivé a poutavé efekty drahých šperků, které byly inspirovány hrou barev na povrchu onyxu, a o třpytivý a poutavý povrch. Onyx představuje intenzivní černý, lesklý odstín s vysokou koncentrací černých pigmentů. Odstín Platinum je díky Precious Brown Pearl je tato barva jemně hnědá až šedočerná. Odstín Strass byl stvořen tak, aby na konečcích řas zanechal dotyk zářivého diamantového prachu. Nanáší se na jeden z odstínů onyxové kolekce nebo na jakoukoli jinou řasenku. Složení je obohacené o zářící perleť Frozen Multi-Glitters, která zdobí řasy tak, že oči září jako drahokamy a každá řasa se stává lesklým černým diadémem.

Ať již použijete jeden či kombinace dvou odstínů hypnotické řasenky, váš pohled získá zcela nový vzhled, který si jednoduše zamilujete.

Expresní natočení

Maybelline přichází s novým rozměrem úpravy řas: objem a natočení v jediné řasence Volum’ Express Lift Up. Řasy díky ní získají trojnásobný objem a jsou okamžitě natočené. Volum’ Express Lift Up je převratná v tom, že vyváženým způsobem kombinuje natočení i objem. Díky zahnutému kartáčku se snadno nanáší a řasy vypadají skvěle, jsou dobře tvarované, a to celý den bez žmolků a rozmazání.

Řasy si uchovávají tvar díky speciálnímu složení řasenky, ve kterém nechybí tvarující vosky a filmy, které způsobují snadné a dlouhotrvající natočení. Také kartáček, hustý a přesný, se postará nejen o tvar, ale také objem jednotlivých řas.

Díky speciálnímu složení jednotlivé vrstvy rychle zasychají, proto při líčení neztrácejte čas a vrstvěte rychle dokud nedosáhnete požadovaného objemu, až poté přejděte na druhé oko. Odměnou vám bude krásný vějíř lemující oči.

Mládí očím

Sexy pohledu rozhodně neprospívají kruhy pod očima, váčky, výrazné vrásky ani povadlá pleť. S tím si však hravě poradí jemný, ale nesmírně účinný krém z řady Neovadiol od Vichy. Neovadiol Contours rty a oči je vyhlazující péče obnovující hutnost pleti, k jejíž ztrátě dochází vlivem zpomalení hormonální aktivity a ochabování lipidické struktury.

Neovadiol Contours využívá nejen intenzivně působící technologie Pro-Xylane a Isobioline, ale obsahuje také Lyssine, který má vyhlazující účinek. Tato trojice společně tvoří účinné spojení, které obnovuje vnitřní lipidovou strukturu pleti, vypíná a vyhlazuje vrásky. Konturám rtů a očí se navrací struktura a pevnost. Pleť je zpevněná, vrásky jsou zmírněné, celkový vzhled je mladistvější. Textura Neovadiol Contours je svěží a příjemná, pro okamžitý pocit komfortní pleti. Z pohledu vyzařuje mládí.

Foto: archiv firem

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Blíženci, v tomto období si věříte na sto procent a jste sebevědomí. Pracujete na duševním rozvoji a nebojíte se vyzkoušet nové věci. Zkrátka a dobře, jste v pohodové náladě a umíte…

Nejčtenější články

Doporučujeme