Komentáře k článku zpět na článek

JanaKoč 11. 6. 2014 | 23:25

V reakci na článek - na jednu stranu mě to šíleně se.. číst a na stranu druhou si uvědomuju, že po 30ti jsou moje šance nižší, ať už jsem zlatokopka nebo ne. Za sebe, volím asi seznamky.. Ať už to bylo Badoo nebo Yellobar tak se mi povedlo "poznat" docela fajn pány.. Mám pocit, že seznámení s tím pravým někde mimo kancelář je pro mě již nereálné.. Jinak souhlasím s "jinacim", tady jsem si, ale neodpustila reagovat, nějak mě to zasáhlo

Eviicka 4. 2. 2014 | 23:56

šiška: a já zase nevěřím, že 8 z 10 chce hlavně pracháče, možná mezi mladými je zlatokopek víc. Znám kolem sebe více nezadaných vrstevnic (stejně jako jsem já) věk 30 - 35 a nemyslím si že jde o peníze (tím myslím hledání sponzora - že chce žena chlapa bez dluhů, který umí uživit alespoň sebe snad není povrchní). A co se týká ostatních nároků - myslím, že s věkem u žen klesají takové ty povrchní nároky (třeba vzhled apod.), ale je fakt že životní zkušenost už většinu lidí (možná to platí i pro chlapy) v tomto věku naučila, že jsou jisté signály, které není radno podceňovat.
Jinak článek není asi myšlen špatně, ale trošku nešikovně (a pak vyvolává dojem, že slečna jen neví co chce, i když pouakuzuje trochu na něco jiného).

Mata69 4. 2. 2014 | 18:44
Mata69 4. 2. 2014 | 18:43

Kamar: a nebo postupem času zjistíme, že to, aby byl chlap modrooký vysoký blonďák není zrovna podstatná podmínka kvalitního vztahu

Kamar 4. 2. 2014 | 17:12

Já nesouhlasím s tím tvrzením, že s přibývajícím věkem máme na partnera stále vyšší nároky. Naopak. Co by mnohá sebevědomá dvacítka chlapovi netolerovala , zoufalá octovka po pětatřicítce sezná jenom jako drobnou vadu. Nemyslím to pejorativně, sama jsem byla v situaci osamělé ženy dost dlouho. Samozřejmě nemám na mysli alkoholismus, gamblerství atd, nicméně určitá kritéria třeba co se týče věku, výšky, vzdělání, vzhledu i vlastností s přibývajícím věkem pružně přizpůsobujeme tomu, co je ještě " volného na trhu".

šiška 4. 2. 2014 | 14:09

No v dnešní době chce 8 holek z 10 hlavně pracháče! Vzdělaný-ná, chtějí partnera na stejné úrovni, přeci si např.doktor nevezme soustružnici nebo prodavačku, rodina by mu to rozmluvila. V Americe kde je spousta žen naprosto soběstačných díky platu, se ženy nechtějí vdávat ani za nic! Nechají si udělat pouze dítě ale o chlapa se starat už nechtějí,vařit mu,prát,žehlit,uklízet po něm atd. Už to jde pomalu i do Česka, zatím se to týká pouze těch, kteří si to mohou dovolit po finanční stránce.

Mata69 4. 2. 2014 | 10:40
jinaci 4. 2. 2014 | 09:21
Petruna 4. 2. 2014 | 00:44
Petruna 4. 2. 2014 | 00:43

Mato, ono to je to blbě napsaný, a pro spoustu z nách nepochopitelný. Ale opravdu jsou tací kteří by chtěli mít někoho blízkého, ale mají na něj takové nároky, že by jsi si sedla na zadek. Máme kamaráda - úžasnej kluk, chytrej, k práci. i by byl k rodině, ale jeho představ o partnerce - jak bych to popsala asi nevystížněji, chlapec se zapoměl podívat do zrcadla a měl by si zopakovat maturitu z matiky. Takže ten článek není až tak od věci.

Mata69 3. 2. 2014 | 23:05

Mě ty články přijdou čím dál tím větší slátaniny a čím dál tím víc vypadají nereálně, evidentně si je někdo vymýšlí, ale už ho to asi moc nebaví.

Mata69 3. 2. 2014 | 23:04

Neví co chce...proboha...chce se seznámit, ale když by se na ní někdo usmál, nebo projevil zájem - je to podezřelé a tudíž se seznamovat nebude. Nadějí je seznamka, ale těm nevěří, takže to je taky špatně....Mohla by mít koníčka, kde by se mohla seznámit, nechápu proč zmiňuje zrovna lezeckou stěnu, když jí lezení nebaví...
Tak mi tak z toho přijde, že se snad ani seznámit nechce....nebo nejlepší by bylo, kdyby někdo zaťukal u ní doma. Ale to byl byl vlastně taky podezřelý. Takže nic. A´t je radši sama.

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Panny, pracovní sféra je pro vás alfou omegou, a proto se vám daří vymyslet plán, jak se nejlépe…

Nejčtenější články

Doporučujeme