Je možné zkontrolovat partnerovi mobil, nebo je to absolutní tabu?

15. 12. 2020
Je možné zkontrolovat partnerovi mobil, nebo je to absolutní tabu?
Proč je pořád na mobilu? To někoho má? S kým si to pořád píše? Tyhle myšlenky už asi trápily nejednu ženu či muže. A jako nejjednodušší řešení se nabízelo tajně zkontrolovat mobil svého partnera. Není to ale cesta do pekel? Tady je rada psychologa a terapeuta Honzy Vojtka, který vám pomůže z této situace vybruslit. Najdete ji na videu v úvodu článku.

Není mi nevěrný či nevěrná? 

Podezření z nevěry dokáže člověka pěkně vykolejit. To už pak raději vědět, že mě druhý podvádí, než tápat v nejistotě. A jak se dobrat k oné jistotě? Co takhle zkontrolovat partnerovi mobil? Existuje však relevantní důvod či situace vlézt druhému do telefonu? Dá se to nějak ospravedlnit? A co se druhého na férovku zeptat a říct mu o svých pocitech nejistoty? Jak tuto situaci řešit? Podívejte se na video v úvodu článku, kde vám poradí psycholog a párový terapeut Honza Vojtko. Níže pak další články k tématu nevěry: 

Úvodní video je z pořadu Máme problém televize Mall.tv. Sledujte také seriál Terapie sdílením, ve kterém každou neděli přinese nová epizoda vztahové téma, které budeme posléze řešit. Každý den k němu dostane terapeut Honza Vojtko jednu otázku.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Den české státnosti vás mile potěší, protože nemusíte do práce. Je pravda, že se vám profesně vcelku daří, ale raději budete doma s dětmi a partnerem. V tomto období vás baví umělecký směr…