Je otcem dítěte hrdinky seriálu Sex ve městě Pan Božský?

26. 7. 2002
Je otcem dítěte hrdinky seriálu Sex ve městě Pan Božský?
Americký seriálový hrdina Chris Noth zamotal hlavu milionům fanoušků seriálu Sex ve městě. Prohlásil totiž, že je otcem dítěte své seriálové kolegyně Sarah Jessicy Parkerové.

Je otcem dítěte hrdinky seriálu Sex ve městě Pan Božský?

Klepněte pro větší obrázek Americký seriálový hrdina Chris Noth (47) zamotal hlavu milionům fanoušků seriálu Sex ve městě. Prohlásil totiž, že je otcem dítěte své seriálové kolegyně Sarah Jessicy Parkerové (37). Kromě televizních fanoušků uvěřili Chrisovi podle všeho i nejbližší hereččini přátelé, kteří ji nyní bombardují telefonáty a dožadují se vysvětlení, jak to s jejím těhotenství tedy vlastně je.

Chris Noth, který hraje v seriálu Sex ve městě roli Pana Božského, je blízkým přítelem Sarah Jessicy Parkerové a jejího manžela, herce Matthewa Brodericka. A nyní, když je Sarah třetím měsícem těhotná, ho napadla spásná myšlenka, jak si z doposud klidných a šňastných manželů trošičku vystřelit. �Snažím se všechny známé i neznámé velmi seriózně přesvědčit, že náš seriálový milostný románek přerostl i do soukromí a že dítě, které přijde za půl roku na svět je vlastně moje, a nikoliv Matthewa,� objasňuje původně nevinný žertík Noth, který by ovšem v seriálu se Sarah rozhodně dítě mít nemohl.

Parkerové se vtípky seriálového kolegy příliš nezamlouvají. �Chris dělá jen samé problémy. Nic jiného ani neumí. Kamkoliv na veřejnosti přijde, snaží se všem vštípit svoji verzi o otci mého dítěte. Přijde a jen tak pronese přede všemi ´Víte čí je to dítě. No přece moje. Až se narodí, tak uvidíte jasnou podobu´. Doufám, že těm jeho hloupým vtípkům nikdo nevěří,� rozčiluje se Sarah. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pondělí není zrovna vaším favorizovaným dnem, ale po pravdě řečeno se v něm uvidíte. Podaří se vám totiž všechno, na co sáhnete. Nespoléhejte se na druhé, ale výhradně sami na sebe. To…

Nejčtenější články

Doporučujeme