Je posedlý žárlením? Pak radši vezměte nohy na ramena!

29. 7. 2017
Je posedlý žárlením? Pak radši vezměte nohy na ramena!
Žárlivost může být svým způsobem příjemná, pokud je v mezích normy. Některé ženy dokonce tvrdí, že žárlivost jejich partnera je pro ně důkaz jeho lásky. Nic se ale nemá přehánět, a tak i žárlení musí mít svoje hranice. Jak poznáte, že vedle sebe máte chorobného žárlivce, od kterého je lepší utéct?

Je až moc milý a hezký

Samozřejmě, že to, že je někdo hezký, neznamená nutně, že je takový či makový, natož chorobně žárlivý. Ovšem když máte vedle sebe chlapa, který je až moc milý, neuvěřitelně krásný, pak byste měla být ve střehu. Kořenem žárlivosti je vždy strach – strach ze ztráty. A strach je vždy zakořeněný v nízkém sebevědomí. Muž s nedostatečnou sebedůvěrou může těžko uvěřit, že by mohl přitahovat ženu, jako jste vy. Žárliví muži mívají problém se sebevědomím, proto se pak stávají přehnaně milými, zejména před ženou, kterou chtějí získat.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V tomto období července se vám daří a dokážete se vyrovnat i s většími pracovními změnami. Momentálně prahnete po cestování a budování rodinného hnízda. Pokud toužíte po dovolené, učiňte…

Nejčtenější články

Doporučujeme