Je to ta samá žena: Co jí pomohlo zhubnout 30 kg?

28. 10. 2017
Je to ta samá žena: Co jí pomohlo zhubnout 30 kg?
Angela dřív postavu neřešila. Jedla nezdravé a tučné jídlo a pohyb jí nic neříkal. Pak si ale uvědomila, že se ve svém těle necítí dobře, a začala na sobě pracovat. Shodila třicet kilogramů a vypadá skvěle!

Poté, co se Angela přestěhovala ze své rodné Brazílie do Anglie, její váha kvůli nezdravému stravování začala rapidně stoupat. Kvůli své nadváze pak byla často unavená a jakýkoliv pohyb jí dal zabrat. "Cítila jsem se, jako bych byla uvězněna v těle někoho jiného," vypráví Angela.

To, že by se sebou měla začít něco dělat, si uvědomila, když navštívila svého kadeřníka. Ten totiž odjakživa trpěl nadváhou, ale dokázal neuvěřitelně zhubnout. Angela si tak uvědomila, že by to stejné mohla dokázat také ona.

"Najednou jsem si uvědomila, že to není věc, kterou vidíte jenom v televizi. Může to dokázat každý," vypráví Angela. A tak se do toho s vervou pustila.

První věc byla samozřejmě úprava jídelníčku. Dala sbohem tradičnímu britskému jídlu fish and chips, zakázala si všechna tučná a smažená jídla a zařadila do svého jídelníčku ryby, libové maso a mnoho zeleniny. "Najednou jsem si začala užívat své jídlo," říká Angela. Jedla malé porce co tři hodiny a výsledky se brzy dostavily.

Zanedlouho shodila dvacet kilo a začala se věnovat také cvičení. Začala hodinovými procházkami, které se postupně měnily v běh. Zařídila si také členství ve fitness centru a začala se věnovat silovým tréninkům. Díky nim zhubla dalších deset kilo a nabrala svaly. Dnes byste jen těžko hádali, že je na fotografiích jedna a ta samá žena.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Merkur je celý týden ve vašem znamení a tvoří příjemný sextil s Marsem, což vás ochrání před nemilými profesními zvraty. Obecně se vám vcelku daří, ale vy od sebe požadujete mnohem více.…

Nejčtenější články

Doporučujeme