Je tu 5 040 000 Kč a vy rozhodnete, komu pomohou

22. 5. 2018 Prezentace klienta
Je tu 5 040 000 Kč a vy rozhodnete, komu pomohou
Vše je už jen na vás. Dobročinný projekt obchodního řetězce Tesco „Vy rozhodujete, my pomáháme“ totiž od 7. května dává svým zákazníkům šanci hlasovat, které dobročinné projekty si mezi sebou tuto částku rozdělí. O podporu bude v hlasování bojovat 270 projektů v 90 regionech. O jejich vítězi rozhodnete jen vy na základě toho, který projekt je vám nejsympatičtější. Tak kdo to bude?

Jaké je poslání programu?

V zásadě naprosto jednoduché: rozdělit finanční podporu ve výši 5 040 000 Kč mezi dobročinné
a neziskové projekty, které se nějakým způsobem snaží udělat náš život v České republice lepším. Vše je vymyšleno tak, aby se dostalo na každý region a všichni měli šanci získat mnohdy velice důležitou finanční injekci pro své projekty.

Klepněte pro větší obrázek

Vždyť již na začátku roku se do programu přihlásilo 571 projektů, z nichž nakonec odborná porota vybrala 270 finalistů. Tím hlavním cílem je především podpořit, takže v rámci hesla „Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se“ získají všichni finalisté bojující o vaše hlasy peněžní podporu automaticky. Otázkou hlasování ovšem je, jak velká bude. Projekty na třetím místě si totiž odnesou částku
10 000 Kč, na druhém už 16 000 Kč a vítěz získá krásných 30 000 Kč.

„Vy rozhodujete, my pomáháme“

Od 7. května do 4. června přichází ta správná chvíle, jak si opět trochu vylepšit svoji karmu a možná také celkově život ve vašem regionu. Jediné, co pro to musíte udělat, je se rozhodnout, který projekt vám je nejsympatičtější a přejete mu tu největší finanční podporu.

Pro tento projekt pak zahlasujete v obchodním řetězci Tesco žetonem, který zde získáte při každém nákupu. Hlasovat tak vlastně můžete několikrát, a aby to někomu nebylo líto, klidně můžete podpořit všechny projekty v daném regionu. Je jen na vás, komu pomůžete zabojovat o vítězství!

Klepněte pro větší obrázek

Má to smysl

Jen v posledních dvou letech tento program rozdělil 8 100 000 Kč a zákazníci řetězce Tesco vhodili svůj podporující žeton do hlasovacích boxů 10 883 533krát. U menších dobročinných projektů
v regionu je tato částka, o kterou bojují, významnou podporou, díky níž mohou fungovat a dělat veliké věci.

Ať už se projekty snaží pomáhat starším lidem, postavit nové hřiště dětem, nebo jednoduše udržovat okolí krásně čisté, i díky vašim hlasům se jim dostává podpory v jejich poslání, které dělají s velkou zarputilostí. Vyjádřete jim svou podporu do 4. června hlasováním a udělejte něco prospěšného pro svůj region a život v něm.

Více informací o projektu „Vy rozhodujete, my pomáháme“ naleznete zde.

Témata článku:   

Horoskopy

V rodinném prostředí panuje mizerná nálada a všichni chtějí trávit čas po svém, což je vám trošku líto. Na druhou stranu nechcete sedět jako pecky doma, a proto vyrážíte s kamarády na…

Nejčtenější články

Doporučujeme