Je vám doma zima? Tyto polohy vás zahřejí a zvládnete je pod peřinou!

20. 1. 2021
Je vám doma zima? Tyto polohy vás zahřejí a zvládnete je pod peřinou!
Venku za okny je konečně ta pravá zima jak z pohádky, vy však nemůžete roztát ani v teple domova. V takové situaci je těžké jít do naha a přemluvit se k milování. Ale nebojte, i tato situace má řešení, a to hned několik! Jak při sexu v zimě necítit chlad?

Topení ve hře

Kdo říká, že milostné hrátky se nutně musí odehrávat v posteli? Pokud chcete váš sexuální život trochu okořenit a zároveň se zahřát, udělejte si pelíšek u radiátoru. Posaďte k němu partnera zády, za která mu dejte polštář, aby ho topení nepálilo. Sama si pak na něj nasedněte a rozjeďte divokou jízdu. Zepředu vás zahřeje on svým horkým tělem a přes záda si můžete přehodit deku. Chcete-li se o radiátor zahřívat vy, sedněte si k němu zády a doširoka roztáhněte nohy. Nechte partnera, aby si lehl na zem obličejem k vašemu klínu a uspokojil vás orálně. Aby nebyla zima ani jemu, můžete ho také přikrýt peřinou.

Je vhodný sex na prvním rande? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Od přírody jste tak trochu přidrzlí a neradi se přizpůsobujete. Teď by se vám mohla vaše povaha vymstít, přitom máte k úspěchu jen krůček. Při komunikaci s kolegy, šéfem a důležitými lidmi…