Jedinečná možnost naučit se golf

3. 7. 2000
Golf je sport, který se v posledních letech dostal do podvědomí mnoha lidí, ale vzhledem k finanční náročnosti jeho provozování a malém počtu hřišť si členství a hru mohli dovolit pouze movitejší lidé.

Jedinečná možnost naučit se golf

Golf je sport, který se v posledních letech dostal do podvědomí mnoha lidí, ale vzhledem k finanční náročnosti jeho provozování a malém počtu hřišň si členství a hru mohli dovolit pouze movitejší lidé.
Intercontact Praha se však společně s nově otevřeným golfovým klubem v Nové Bystřici rozhodl tento sport zpřístupnit široké veřejnosti a dát všem, kdo mají zájem o golf, se s tímto sportem blíže seznámit a vyzkoušet si ho.
A to za symbolickou cenu 1000,- Kč, která zahrnuje 2 přenocování, 6 hodin s trenérem a malý golfový turnaj na golfovém hřišti v Rakousku.
Zájemcům, kterým se golf zalíbí, se nabízí možnost stát se za velmi výhodných podmínek členem golfového klubu v Nové Bystřici a tak mít možnost i nadále se golfu věnovat.
V zimě Intercontact plánuje, stejně jako v loňském roce, opět ve spolupráci c GC v Nové bystřici, týdenní golfové pobyty v Tunisu jednak pro úplné začátečníky a jednak pro ty, kteří si chtěji udělat zelenou kartu, která jim již umožňuje hru na téměř všech golfových hřištích. I tyto zájezdy jsou za velmi přístupné ceny.
Pro hotové golfisty IC Praha připravuje především v zimním období, kdy jsou u nás otevřeny pouze indoor hřiště, golfové pobyty v zahraničí - od USA a exotické země až po země jižní Evropy. Orientační nabídky golfových pobytů jsou uvedeny v golfovém katalogu, který je možné objednat v IC Praha.

Kontakt: Intercontact Praha, 118 00 Praha 1, Karmelitska 27, tel. 02/ 5753 3790, fax: 02/ 5753 3719, e-mail: eva.jesuova@intercontact.cz

Kurzy probihají až do října 2000.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Ze dne na den se vytratila vaše naivita a přecitlivělost. Díky tomu se vám otevírají nové možnosti. V práci jste výkonní a šéfovi předvádíte famózní kousky. Vlastně tomu nemůže ani věřit,…

Nejčtenější články

Doporučujeme