Jedinečná možnost naučit se golf

3. 7. 2000
Golf je sport, který se v posledních letech dostal do podvědomí mnoha lidí, ale vzhledem k finanční náročnosti jeho provozování a malém počtu hřišť si členství a hru mohli dovolit pouze movitejší lidé.

Jedinečná možnost naučit se golf

Golf je sport, který se v posledních letech dostal do podvědomí mnoha lidí, ale vzhledem k finanční náročnosti jeho provozování a malém počtu hřišň si členství a hru mohli dovolit pouze movitejší lidé.
Intercontact Praha se však společně s nově otevřeným golfovým klubem v Nové Bystřici rozhodl tento sport zpřístupnit široké veřejnosti a dát všem, kdo mají zájem o golf, se s tímto sportem blíže seznámit a vyzkoušet si ho.
A to za symbolickou cenu 1000,- Kč, která zahrnuje 2 přenocování, 6 hodin s trenérem a malý golfový turnaj na golfovém hřišti v Rakousku.
Zájemcům, kterým se golf zalíbí, se nabízí možnost stát se za velmi výhodných podmínek členem golfového klubu v Nové Bystřici a tak mít možnost i nadále se golfu věnovat.
V zimě Intercontact plánuje, stejně jako v loňském roce, opět ve spolupráci c GC v Nové bystřici, týdenní golfové pobyty v Tunisu jednak pro úplné začátečníky a jednak pro ty, kteří si chtěji udělat zelenou kartu, která jim již umožňuje hru na téměř všech golfových hřištích. I tyto zájezdy jsou za velmi přístupné ceny.
Pro hotové golfisty IC Praha připravuje především v zimním období, kdy jsou u nás otevřeny pouze indoor hřiště, golfové pobyty v zahraničí - od USA a exotické země až po země jižní Evropy. Orientační nabídky golfových pobytů jsou uvedeny v golfovém katalogu, který je možné objednat v IC Praha.

Kontakt: Intercontact Praha, 118 00 Praha 1, Karmelitska 27, tel. 02/ 5753 3790, fax: 02/ 5753 3719, e-mail: eva.jesuova@intercontact.cz

Kurzy probihají až do října 2000.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Jako málokdo víte, že hvězdy člověku pouze trochu pomáhají, nebo někdy prostě jen maličko zbrzdí nepříjemnosti, avšak nedokážou pozměnit základní životní nasměrování člověka. Zejména ne…

Nejčtenější články