Jediný doplněk stravy, který potřebujete k omlazení pleti!

1. 9. 2020 Reklama
Jediný doplněk stravy, který potřebujete k omlazení pleti!
Už žádné experimenty s doplňky stravy obsahujícími různé kolagenové směsi či kombinace látek, které nemají žádný pozitivní vliv na pleť. Collagen+11 by ANNA BRANDEJS obsahuje látky s vědecky ověřenými účinky a látky s prokazatelnými účinky na pokožku a pleť.

Proč zvolit doplněk stravy Collagen+11 by ANNA BRANDEJS?

 • Ve složení tohoto produktu najdete rybí kolagen typu I, který je jako jediný určený k omlazení pokožky. Účinky rybího kolagenu obsaženého v Collagen+11 by ANNA BRANDEJS potvrzuje klinická studie.
 • Účinky vysokých dávek rybího kolagenu násobí patentované ceramosidy, jejichž účinky také potvrzuje klinická studie.
 • Obsažený vitamín C podporuje vlastní produkci kolagenu v buňkách.
 • Součástí složení jsou i antioxidanty, které pomáhají ochránit pokožku před negativními účinky oxidativního stresu. Antioxidanty jsou zastoupeny v rámci extraktu z granátového jablka, vitamínu E, lykopenu.
 • Obsahuje látky napomáhající k udržení pevné pokožky, např. měď, zinek, vitamín B5, vitamín D, kyselina hyaluronová.

Collagen+11 by ANNA BRANDEJS je komplexním produktem s kombinací látek, díky které můžete pozorovat první viditelné známky omlazení pokožky již po několika málo týdnech užívání. Tento doplněk stravy již není nutné kombinovat s dalšími produkty na „vnitřní omlazení“ pleti, obsahuje všechny důležité látky pro omlazovací kúru.

Klinické studie na lidech prokázaly tyto pozitivní účinky rybího kolagenu obsaženého v Collagen+11 by ANNA BRANDEJS:

 • Zpevnění kůže o 26,6 %.
 • Sjednocení barevného tónu pleti o 15 %.
 • Rozjasnění pleti o 10 %

Pozn. výše uvedené po 12 týdnech užívání.

Klepněte pro větší obrázek

U patentovaných ceramosidů, klinické studie potvrdily:

 • Lepší hydratace pleti o 23 % po 2 týdnech užívání a o 36% po 60 dnech užívání.
 • Méně šupinek na pleti a úleva od pnutí u 75 % účastníků po 2 týdnech užívání.
 • Redukce vrásek o 9 % po 2 týdnech užívání a o 19 % po 60 dnech užívání.
 • Lepší elasticitu pleti o 15 % po 2 týdnech užívání a o 36 % po 60 dnech užívání.
 • Zjemnění pleti o 63 % po 60 dnech.

Vybrané reference uživatelů Collagen+11 by ANNA BRANDEJS

Collagen +11 používám poctivě jeden měsíc a to 5 tabletek denně. Dokoupila jsem si Beautiful Hair a upřímně přiznám, že jsem po tak krátké době (4 týdny), tak výrazné zlepšení nečekala, jak pleť, tak vlasy obrat o 180 ° !

Je mi 47 let a poslední rok jsem měla velké problémy s akné ve tvářích a petechiemi zejména v obličeji, které mi nyní zcela vymizely!  Moje pleť je celkově pevnější, bez šupin a ráno odpočatá 😊.

Takto nezafungovala ani aplikace plazmy, kterou jsem podstoupila již 5x (období vždy po 3 měsících) a navíc bez bolesti a pro mě bez dalších nepříjemných modřin v obličeji.  DĚKUJI !!!!!

„ Po 1. měsíci užívání pozoruji už výraznější účinky. Celkově je pleť hydratovanější a přestalo pnutí pod očima. Jelikož už mám zralou pleť (53 let), a kůže více ochabuje, vidím změny i ve vypnutí pleti. Nejvíce však pociťuji rozdíl v očním okolí, kde vrásky (tzv. kohoutí stopa) je méně viditelná. A ještě na závěr mi připadá pleť sjednocená, jako by po použití tónovacího krému. Už se těším jak vypotřebuji druhé balení.„

„Musím uznat, že i po pouhém měsíci užívání pozoruji změny na svém těle. Mám pocit, že mám mnohem hezčí pleť. Už není tak moc zašedlá a přijde mi, že se začíná sjednocovat její tón. Vzhledem k tomu, že nemám pleť úplně v jednom tónu, tak doufám, že se to dalším užíváním bude ještě více zlepšovat. Přestože netrpím na pupínky, tak kvůli nejednotnému tónu pleti jsem byla nucena používat make-up.

Kromě pleti vidím změny i na vlasech, jsou více lesklé a nejsou tak bez života. Mám z toho opravdu dobrý pocit. Přestože jsem používala různé masky, kondicionéry a tonika, tak jsem díky těmto kosmetickým přípravkům žádná změnu nezaznamenala.“

96,2 % uživatelů Collagen+11 by ANNA BRANDEJS hodnotí účinky produktu nejvyšším oceněním, tj. „Dokonalé“. Více referencí zákazníků uživatelů Collagen+11 by ANNA BRANDEJS naleznete zde.

Doplněk stravy Collagen+11 by ANNA BRANDEJS můžete zakoupit na e-shopu Medaprex, kde také najdete více informací o složení a odpovědi na nejčastější otázky k tomuto produktu, viz https://www.medaprex.cz/cs/internetovy-obchod/doplnky-stravy/collagen-11-by-anna-brandejs-1431.html

Klinické studie

Rybí kolagen Naticol

1) Duteil, L., Queille-Roussel, C., Maubert, Y., Esdaile, J., Bruno-Bonnet, C., Lacour J.-P. Specific bioactive natural type 1 collagen peptides oral intake reverse skin aging signs in mature women. Journal of Aging Research & Clinical Practice 2016 ; 5(2): 84 - 92

Ceramosidy

2) Bizot, V., Cestone, E., Michelotti, A., Nobile, V. Improving Skin Hydration and Age-related Symptoms by Oral Administration of Wheat Glucosylceramides and Digalactosyl Diglycerides: A Human Clinical Study. Cosmetics 2017; 4, 37

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Ať už se pustíte do jakékoliv práce, vyhrajete. Kreativních myšlenek, které vás budou doprovázet až do konce pracovního týdne, máte na rozdávání. Opravdu se vám blýská na lepší časy a…

Nejčtenější články

Doporučujeme