Jediný doplněk stravy na pleť, který budete potřebovat v roce 2020

25. 2. 2020 Reklama
Jediný doplněk stravy na pleť, který budete potřebovat v roce 2020
Rybí kolagen a ceramosidy, jejichž účinky prokázaly klinické studie na lidech, kyselina hyaluronová, extrakt z granátového jablka, lykopen, měď, zinek a 5 vitamínů, to je doslova hostina a fontána mládí pro váš organismus!

 Není tedy divu, že se COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs, který obsahuje všechny tyto látky, stal nejúspěšnější novinkou za více než desetiletou historii provozu e-shopu Medaprex.cz, který patří do TOP 5 e-shopů v ČR specializujícího se výhradně na maloobchod a velkoobchod s omlazovací kosmetikou.

Mezi prvními zákazníky byly často kosmetičky a dermatoložky, které dokáží posoudit kvalitu produktu. Je to totiž právě kvalita složení a jeho prokázaný vliv na lidský organismus, na co COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs spoléhá (viz složení na této stránce).

Kvalitu složení potvrzují i vědecké studie na lidech zkoumající vlastnosti látek obsažených v COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs, konkrétně se jedná o:

  • zpevnění kůže o 26,6 % po 12 týdnech užívání,
  • sjednocení barevného tónu pleti o 15 % po 12 týdnech užívání,
  • rozjasnění pleti po 12 týdnech užívání,
  • zlepšení hydratace pleti o 23 % po dvou týdnech užívání a o 36 % po 60 dnech užívání,
  • redukce vlásek o 9 % po 2 týdnech užívání a o 19 % po 60 dnech užívání,
  • zvýšení elasticity pleti o 15 % po 2 týdnech užívání a o 36 % po 60 dnech užívání.
Klepněte pro větší obrázek

Pokud hledáte produkt určený k omlazení pleti, za který mluví klinické studie a ne odvážná reklamní tvrzení, měl by pro vás být COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs volbou číslo jedna.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Jako by vás ani nezajímalo, že je neděle. Stále nad něčím dumáte, čtete a počítáte. V tomto období je pro vás vzdělávání na prvním místě. Hned od pondělí začnete s online kurzem a posunete…

Nejčtenější články

Doporučujeme