Jedna z největších divadelních událostí minulého roku podruhé v Praze!

17. 4. 2008
Kriminální komedie Bláznivé nůžky byla po úspěšném uvedení v Bostonu a Krakově uvedena také v Pardubicích, kde se setkala s bouřlivým ohlasem u diváků i odborné veřejnosti – stejně jako pohostinské vystoupení v rámci letošní přehlídky České divadlo v Praze. Inscenace pardubického divadla bude 23. 4. 2008 od 19.00 hostem Divadla pod Palmovkou.

Bláznivé nůžky autora Paula Pörtnera jsou velmi originální komedií, která umožňuje divákovi přímo se podílet na jejím průběhu. Bláznivé nůžky jsou jedinečným zážitkem, který je možný pouze na divadle: chvílemi se divák baví, chvílemi prožívá skutečné napětí a chvílemi je sám spolutvůrcem inscenace. Zdá se, že tahle odvážná a přitom vděčná kombinace divadelních chutí má něco do sebe, protože původní provedení Bláznivých nůžek v Bostonu se dočkalo dokonce zápisu do Guinnessovy knihy rekordů, hraje se tam totiž s úspěchem už přes dvacet let.

Nenechte si ujít inscenaci, která zvítězila ve festivalu komedií Grand festival smíchu.

V režii Petra Novotného hrají Petra Janečková, Alexandr Poster, Ladislav Špiner, Josef Vrána, Petr Dohnal, Dagmar Novotná.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud nezůstanete dnes zvečera doma, je navýsost pravděpodobné, že se vám podaří navázat nové známosti, které pro vás budou důležité hned v několika směrech. Jste-li zadaní, dejte si radši…

Nejčtenější články

Články odjinud