Jednadvacet dětí stačí, maminko...

18. 7. 2002
Jednadvacet dětí stačí, maminko...
Malajsijec Lam Ah Ngam se konečně rozhodl, že dětí má jeho rodina již dost. "Už jsme skončili," řekl rezolutně Lam. Snad už bylo i na čase. Jeho žena Chu Seok Len mu totiž porodila přesně 21 potomků.

Jednadvacet dětí stačí, maminko...

Klepněte pro větší obrázek Malajsijec Lam Ah Ngam (49) se konečně rozhodl, že dětí má jeho rodina již dost. "Už jsme skončili," řekl rezolutně Lam. Snad už bylo i na čase. Jeho žena Chu Seok Len (42) mu totiž porodila přesně 21 potomků. Do stavu manželského přitom pár vstoupil, když bylo nevěstě pouhých 15 let.

Jedno z jejich dětí zemřelo krátce po narození, dvě další museli rodiče kvůli své špatné finanční situaci nabídnout k adopci.
Lam, povoláním dělník na pile, se nyní ukazuje jako milující manžel: "Chci, aby si moje žena mohla odpočinout a postarat se o své zdraví." Mimořádně plodní manželé údajně společně dospěli k rozhodnutí, že se Chu Seok Len nechá sterilizovat.
Zmínění Malajsijci jsou párem s největším počtem dětí v celé Asii.

zdroj: Korzo
Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Dnes by měly Panny zkontrolovat bankovní účet, výdaje domácnosti i papíry v zaměstnání, jinak budou mít hlavu k prasknutí. Do rodinných hádek není nutno se pouštět. Je dobré nechat věcem…

Nejčtenější články

Doporučujeme