Jennifer Anistonová omdlela přímo na place

5. 8. 2005
Jennifer Anistonová omdlela přímo na place
Hollywoodská herečka Jennifer Anistonová zkolabovala během natáčení nového filmu The Break Up poté, co si stěžovala na nevolnost a bolesti hlavy. Stalo se v Chicagu. Hvězda seriálu Přátelé omdlela jako špalek.

Lékaři sice prohlásili, že šlo o úpal, ale podle svědků se diva psychicky složila, když se k ní dostala zpráva, že vztah jejího bývalého manžela Brada Pitta s Angelinou Jolieovou je skutečně vážný.

Pitt doprovázel krásnou Angelinu do Etiopie kvůli adopci osiřelé holčičky. Oba představitelé filmu Pan a paní Smithovi přitom svůj románek popírali, přestože existuje řada fotografií, na nichž jsou zachyceni spolu, mimo jiné na dovolené společně se Angelininým synem Maddoxem.

Svědek, který byl v Chicagu přítomen natáčení s Anistonovou, sdělil deníku Daily Mail: „Angelina chodila po place se smutným výrazem ve tváři a nebyla ve své kůži. I když se říká, že za její zhroucení může úpal, všichni jsou přesvědčeni, že na vině je spíš stres. Zprávy o Bradovi a Angelině na ni příliš dolehly.“ (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Závistiví kolegové jsou stále v akci, protože větří váš úspěch. Pokud si jich nebude všímat, brzo je to přejde. Jen se před nimi neukazujte s šéfem. Myslí si, že dostanete tučnou finanční…

Nejčtenější články

Doporučujeme