Jennifer Lopez slaví 50: Díky čemu je pořád tak štíhlá, svěží a fit?

24. 7. 2019
Herečka, zpěvačka, tanečnice a návrhářka má postavu snů. A to jí je právě dnes, ve středu 24. července, padesát! Jennifer Lopez vypadá naprosto dokonale a je důkazem toho, že věk je jen číslice. Pokud na sobě tvrdě pracujete. A to Jennifer dělá. Co tedy stojí za jejím štíhlým a vypracovaným tělem? Plastiky to nejsou ani náhodou! Co dělá jinak než ostatní ženy v jejím věku? Zjistěte to a zkuste jako ona. Ovšem chce to pevnou vůli!

Jennifer a její sláva

Jennifer Lopez se narodila 24. července 1969 v Bronxu rodičům, kteří sice neměli moc peněz, ale brzo vycítili, že jejich dcera má talent. Proto ji začali posílat na hodiny tance. Už v šestnácti se dostala do Manhattanského tanečního klubu a začala hostovat v různých videoklipech. Zúčastnila se taky American Music Awards a ve filmu se poprvé objevila v roce 1991. Výraznější roli dostala o čtyři roky později ve filmu Moje rodina, pak přišel snímek Vlak plný peněz, kde si zahrála s Woodym Harrelsonem a Wesleyem Snipesem.

Brzo ji znal celý svět a největšího úspěchu dosáhla v roce 1998, kdy za roli ve filmu Selena získala nominaci na Zlatý globus. Následovaly snímky Anakonda, U-Turn, Zakázané ovoce, Cela, Dost či romantické komedie Krásná pokojská nebo Příšerná tchyně. Kromě hraní samozřejmě taky zpívá, už v roce 1999 obdržela nominaci na cenu Grammy v kategorii nejlepší taneční singl. V roce 2008 se stala matkou dvojčat, která má se zpěvákem Markem Anthonym. S ním se ale v roce 2012 rozvedla. Nyní žije Jeniffer Lopez s baseballistou Alexem Rodriguezem, s nímž se letos zasnoubila. A jaké jsou její triky na štíhlou figuru?

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Mezinárodní den zdravotně postižených byste neměli ignorovat, obzvlášť máte-li v rodině někoho handicapovaného. Pokud máte ideální zdravotní stránku, podpořte jedince, kteří nemají tolik…

Nejčtenější články

Doporučujeme