Jennifer Lopezová se živí hlavně pizzou a kolou

18. 6. 2002
Jennifer Lopezová se živí hlavně pizzou a kolou
Populární latinsko-americká hudební a filmová hvězda Jennifer Lopezová, která si již několik týdnů nechá říkat zkráceně J-Lo (stejně tak se jmenuje i její oděvní a návrhářská společnost), zřejmě nadobro ztratila pověst jedné z nejzdravěji žijících celebrit ve světě showbyznysu.

Jennifer Lopezová se živí hlavně pizzou a kolou

Klepněte pro větší obrázek Populární latinsko-americká hudební a filmová hvězda Jennifer Lopezová (31), která si již několik týdnů nechá říkat zkráceně J-Lo (stejně tak se jmenuje i její oděvní a návrhářská společnost), zřejmě nadobro ztratila pověst jedné z nejzdravěji žijících celebrit ve světě showbyznysu. Dlouho a pečlivě budovaná image zdravě se stravující herečky se ocitla v troskách ve chvíli, kdy ji hlouček fanoušků přistihl vycházet z losangelské restaurace, v níž se neprodává nic jiného než rychlé občerstvení.

Překvapení fanoušků bylo o to větší, když zjistili, že si údajná zapřísáhlá vegetariánka dopřála pizzu se šunkou a salámem. „Opravdu hodně nás zklamala… Určitě není nic špatného na tom, dát si obyčejnou pizzu a velkou kolu v rychlém občerstvení. Docela smutné ale je, že se Jennifer všude chlubí, jak zdravě se stravuje a dokonce se vydává za vegetariánku, která by se masa za žádnou cenu nedotkla,“ svěřili se americkým bulvárním deníkům zklamaní fanoušci.

Ti ji měli možnost, zřejmě jako jedni z mála lidí na světě, vidět s plnou pusou, přežvykující právě ukousnutý kousek šunkové pizzy, kterou hojně zapíjela kolou. „Šla směrem k autu, kde na ni čekal nový manžel Cris Judd. Pak spolu, netušíc, že byli poznáni, s klidem odjeli,“ popisuje příhodu hrstka přítomných mladíků.
Samotná hvězda filmu Anakonda se k věci odmítla vyjádřit. Potvrdila jen, že skutečně mohla být v uvedený den poblíž zmiňovaného rychlého občerstvení na okraji Los Angeles. „Byli jsme se tu s Crisem pouze na vyjížďce. Je možné, že jsem si šla jen odskočit a přitom jsem mu koupila kolu,“ řekla s tím, že na nic bližšího si už nevzpomíná. (Plus)

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

V průběhu nadcházejícího pracovního týdne budete muset - a nikoli jednou - změnit názor na důležitou věc. Neberte to tragicky. Vlivní lidé ve vás vidí flexibilního pracovníka či…

Nejčtenější články