Jennifer Love Hewitt se vyspala s 26 muži během 2 dní

24. 7. 2010
Jennifer Love Hewitt se vyspala s 26 muži během 2 dní
Herečka Jennifer Love Hewitt měla šestadvacet mužů během dvou hodin. Spala s nimi před filmovou kamerou při natáčení nového filmu Seznam klientů (Client List), v němž hraje prostitutku.

Intimní chvíle s tolika muži prý byly úchvatné, přestože byly jen jako.

„Všech šestadvacet sexuálních scén s různými muži jsme natočili během dvou dnů a já jsem musela během té doby šestadvacetkrát změnit spodní prádlo a mít šestadvacet mužů. Při natáčení tohoto filmu jsem tak byla skutečně prodejná holka.

Byla jsem v pokoji s jedním mužem, pak jiným a zase jiným a pokaždé si měnila spodní prádlo. Hroutila jsem se během té doby mockrát a také štábu to dalo zabrat, bylo to šílené,“ tvrdí Jennifer.

V soukromí přitom může klidně milence střídat, protože je zrovna nezadaná. Rozešla se s přítelem Jamiem Kennedym a už si ani neláme hlavu, jak to udělá s dětmi. Inspirací jsou jí Sandra Bullock a Sheryl Crow.

„Mně se adopce líbí, jsem rozhodně pro! Mám pocit, že jsem člověk, jemuž je lépe v páru. Ale učím se teď toho o sobě hodně,“ dodala Jennifer.

ČTĚTE TAKÉ:
Střihla bych si další dítě, troufá si Eva Decastelo

STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Panny by se měly v sobotu věnovat domácím pracím, které rády vykonávají. Nic není jako dříve, a tak by měly partnerovi naslouchat. Jejich dominance klesá. Kontrola bankovního konta přes…

Nejčtenější články

Doporučujeme