„Ještě to nebalíme!“ vzkazují babičky

13. 5. 2021 Reklama
„Ještě to nebalíme!“ vzkazují babičky
Pět dam v letech a nečekaná svatba? To si žádá pořádnou rozlučku se svobodou! Knižní novinka od autorky humoristického románu „Ještě to nebalím, vzkazuje babička“ vás vezeme s sebou na pořádnou jízdu Paříží!

Rose, Tess, Della, Pam a Jenny – pět sedmdesátnic z anglického Exeteru, které se seznámily při lekcích aqua aerobiku a jedna by za druhou dala ruku do ohně, netuší, že jejich poklidné životy mají nečekaně nabrat na obrátkách.

Jenny se totiž rozhodne znovu vdát, a ke všemu za muže, kterého ani moc dlouho nezná. Ale to je pro její přítelkyně ten nejmenší šok! Eddie, Jennin nastávající, totiž se svým synem vyráží oslavit zásnuby do Las Vegas, a Jenny se tím rozhodně neplánuje nechat zahanbit. Její rozlučka se svobodou se bude konat v nejkrásnějším a nejromantičtějším městě na Zemi – v Paříži! A bude to velké!

A život po sedmdesátce zdaleka nekončí!

Dámy to ve stínu Eiffelovky rozjíždí jako zamlada. Procházejí se po památkách, popíjejí šampaňské, užívají si francouzskou kuchyni a vůbec městu světel dokazují, že věk je opravdu jenom číslo. Zároveň ale i samotná Paříž odhaluje nové věci jim. Nové radosti, nové možnosti, perspektivy a sny. A možná že tenhle výlet nakonec změní i je samotné. Ustrnout na místě totiž není žádná výhra ani na stará kolena.

Klepněte pro větší obrázek

75 na krku, 25 v hlavě

Autorka Judy Leigh se do srdcí a knihoven zapsala humoristickým románem Ještě to nebalím, vzkazuje babička (vydala Metafora, 2018). Judy Leigh procestovala celou Británii, než se nakonec usadila v Somersetu. V minulosti učila divadelní teorii a působila jako textařka pro punkovou kapelu nebo pořadatelka shakespearovských slavností. Poté si dodělala magisterský titul v oboru tvůrčí psaní a vrhla se na dráhu spisovatelky. Když zrovna nesedí u počítače a nepracuje na nové knize, najdete ji procházet se po pláži, cvičit jógu nebo plavat v moři.

Klepněte pro větší obrázek

Další knižní inspiraci najdete na www.metafora.cz či na stejnojmenných sociálních sítích. Knihu koupíte na www.grada.cz.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Víkend patří klidu a pohodě. Ještě před pár dny to tak nevypadalo, ale naštěstí jste přiznali rodinným příslušníkům svou chybu. I když jste se báli hádek, žádné se nekonaly a vy můžete o…