Ježíšku, přeji si menší bříško a zadeček. Poradíme, jak na to!

3. 12. 2015 Reklama
Ježíšku, přeji si menší bříško a zadeček. Poradíme, jak na to!
Vánoce jsou za dveřmi. Známe to každá. Cukroví, bramborový salát, jednohubky. A pak po Vánocích zjistíte, že máte zase to kilo navíc. Navíc Vaše oblíbené koktejlky se nějak srazily a Vy jste v nich šíleně naducaná. “Ach jo,” řeknete si.

A to už v létě jste nebyla spokojená v bikinách a zakrývala jste si bříško velkou plážovou taškou, aby nebylo tak moc vidět. K těmto Vánocům si konečně splňte přání o plochém bříšku, menších stehnech nebo bocích. Navíc se Vás nyní pořád každý ptá: Co chceš k Vánocům, a Vy často nevíte…

Pokud Vás trápí špek na bříšku, velká stehna, už jste slyšela o radiofrekvenční liposukci BodyTite?

Klinika plastické chirurgie Aesthevita nyní naděluje k Vánocům,…

… a tak pro Vás připravila velké vánoční slevy na liposukci BodyTite a vánoční slevy na omlazení pleti. Na některých zákrocích ušetříte až 11.000,-Kč.

LIPOSUKCE BODYTITE – v čem je jiná?

 • Jedná se o radiofrekvenční liposukci a oproti klasické liposukci je šetrnější, proto se pro ni rozhoduje stále více žen.
 • Minimální otoky a podlitiny - podlitiny a otoky jsou po liposukci BodyTite podstatně menší než po klasické liposukci a doba regenerace se tak zkracuje.
 • Doba rekonvalescence je 2-3 týdny, otoky a modřiny se vstřebají do 3-4 týdnů.
 • BodyTite zaručuje jednotné tvarování - tato metoda lépe lokalizuje a koncentruje energii, prohřívání kůže a podkoží je tak rovnoměrné. Toto vše má pak vliv na jednotné tvarování.
 • BodyTite vypíná pokožku -  a to díky radiofrekvenční energii, takže můžete dát sbohem nenáviděné celulitidě.
 • BodyTite liposukce je vhodná pro ženy i muže.
 • Operace trvá dle rozsahu 1,5 až 3 hodiny.
 • Brzy můžete sportovat - sport je po tomto zákroku možný již po 5-6 týdnech.

Více o radiofrekvenční liposukci BodyTite najdete zde.

Klepněte pro větší obrázek

Nevíte, zda je pro Vás liposukce vhodná? Přejte si od Ježíška výjimečný voucher na odbornou konzultaci .

VÝJIMEČNÝ VOUCHER NA ODBORNOU KONZULTACI S BONUSY

Tento voucher platí jak na odbornou konzultaci liposukce BodyTite, na omlazení pleti z adventní akce, tak i na konzultaci k jakémukoliv zákroku z nabídky kliniky plastické chirurgie Aeshtevita.

Během této konzultace prodiskutujete s lékařem vhodné metody a lékař doporučí pro Vás tu nejvhodnější. Sama se pak rozhodnete, jaký a zda vůbec na klinice chcete zákrok podstoupit. Férová nabídka, nemyslíte?

Současně při zakoupení výjimečného vánočního voucheru získáte tyto bonusy:

 • Kromě vánoční akce na konzultaci o liposukci BodyTite a omlazení pleti lze tento voucher lze využít i na konzultaci pro jakýkoliv jiný zákrok na naší klinice.
 • Voucher platí až do 31.3. 2016.
 • Nyní UŠETŘÍTE tisíce - pokud se na základě konzultace rozhodnete podstoupit liposukci BodyTite nebo omlazení pleti, budou pro Vás platit ceny zákroků z vánoční akce a to až do 31.3.2015!
 • Vánoční voucher na odbornou konzultaci si můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu až do 31.12.2015!
 • Odborná konzultace zdarma - pokud se nakonec rozhodnete pro zákrok u nás, cena za tento voucher Vám bude odečtena z celkové částky zákroku a Vy jste konzultaci tedy měla zcela ZDARMA.

CENA ZA VOUCHER NA KONZULTACI:

běžná cena 650,-Kč - listopadová cena 600,- - akční adventní cena 500,-Kč.

Všechny informace ohledně vánočního voucheru na odbornou konzultaci najdete zde.

Pokud o liposukci přemýšlíte již opravdu dlouho a už jen hledáte tu správnou kliniku, máme pro Vás připraveny opravdu akční adventní ceny. Kupte si voucher na zákroky - na liposukci BodyTite nebo omlazení a nyní ušetříte až 11.000,-Kč a máte k tomu spoustu bonusů navíc.

VOUCHER NA LIPOSUKCI BODYTITE za adventní ceny

Můžete si vybrat z liposukce BodyTite břicha a boků nebo stehen (vnitřní stehna, vnější stehna, vnitřní a vnější stehna).

Klepněte pro větší obrázek

Navíc při zakoupení vánočního voucheru na liposukci BodyTite získáte tyto bonusy:

 • Součástí voucheru je ZDARMA odborná konzultace s lékařem.
 • Voucher můžete uplatnit až do 31. 3. 2016!
 • V případě, že lékař při konzultaci dojde k názoru, že ze zdravotních důvodů nemůžete Vámi vybraný zákrok podstoupit, VRÁTÍME VÁM PENÍZE.
 • JSTE PRO NÁS VÝJIMEČNÁ - Pokud si konkrétní metodu nebo zákrok rozmyslíte, budete mít možnost si svůj výběr po konzultaci s lékařem individuálně upravit tak, jak si přejete. Např. nyní si zaplatíte liposukci BodyTite stehen, ale pak dojdete k názoru, že byste preferovala liposukci jiných partií. Vyjdeme Vám vstříc, domluvíme se s Vámi individuálně a budeme se snažit vyřešit vše k Vaší spokojenosti.
 • Adventní voucher na tento zákrok si můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu až do 31.12.2015!

Jaké zákroky jsou ještě možné v rámci adventní akce?

Vedle liposukce nadělujeme v adventní akci i těm, kdo chtějí vypadat o pár let mladší, součástí adventní akce je tak kromě liposukce i omlazení pleti. Na zákroku omlazení ušetříte až 5.000,-Kč. Více o adventní akci na omlazení pleti najdete zde.

Chci si koupit Vánoční voucher za zvýhodněné ceny, co mám udělat?

Pokud si chcete zakoupit vánoční vouchery na odbornou konzutlaci nebo zákrok, kontaktujte nás zde, nebo nám napište nám na email info@aesthevita.com nebo nám zavolejte. Kontakty na kliniku estetické medicíny Aesthevita zde.

„Milé dámy, přeji Vám, ať si letošní Vánoce užijete více v klidu a ať začnete také myslet více na sebe, protože štěstí a pohoda se neměří podle počtu druhů upečeného cukroví, ale podle míry Vaší vnitřní spokojenosti, přeji Vám, ať jste spokojeny samy se sebou a konečně začnete milovat své tělo,“ MUDr. Ján Pilka, plastický chirurg kliniky Aesthevita.

Klepněte pro větší obrázek

googleads.g.doubleclick.net/pagead/viewthroughconversion/941096751/%3Fvalue%3D1.00%26amp;currency_code%3DCZK%26amp;label%3DtC3ACMyu_GEQr_7fwAM%26amp;guid%3DON%26amp;script%3D0"/>
}}

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

S koncem pracovního týdne na vás jde únava a vyčerpání. Na první pohled jde vidět, že nejste v kondici a potřebujete si odpočinout. Nadřízený vás ani přesto nešetří, naštěstí si nepokazíte…