Jídlo podle horoskopu: Co by měli jíst Blíženci, aby byli zdraví a štíhlí!

18. 6. 2019
Blíženci jsou vzdušné znamení, které je neustále v pohybu a potřebuje komunikovat. I proto mezi nimi nebývá moc lidí s nadváhou. Mnohem více je trápí končetiny, dýchací ústrojí a nervy. Pokud už tedy Blíženci mají nějaký problém s váhou, pak vždy ve spojení s psychikou. Jaké potraviny jsou pro ně vhodné na harmonizaci organizmu? Najdete je v článku i v úvodní galerii.

Vyznavači mobilního stravování

Blíženci jsou velmi aktivní, takže velmi zřídka se plně věnují tomu, co konzumují. Jedí tak obvykle v průběhu celého dne a skáčou od jednoho jídla k druhému, podobně jako motýli. To je samozřejmě špatně. V restauraci jsou schopní objednat si spoustu předkrmů místo jednoho hlavního jídla. Chtějí ochutnávat, protože jsou zvědaví. Kromě toho dokážou jíst a přitom číst, psát, telefonovat – vše s vidličkou v ruce. Tento typ „mobilního“ stravování je blízký také Střelcům. Na rozdíl od nich ale Blíženci nemají plán, spíše zkoušejí a testují.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Při dnešním úplňku ve Lvu byste se měli zaměřit na zdokonalování svých schopností, neboť prahnete po úspěchu. Začátek ledna nebyl nejšťastnější, a proto máte hodně k dohánění. Naštěstí…

Nejčtenější články

Doporučujeme