Jirásková vstala z hrobu a přišla k Mrtvýmu ptákovi

10. 9. 2010
Jirásková vstala z hrobu a přišla k Mrtvýmu ptákovi
Když se Jiřina Jirásková (79) objevila v restauraci U mrtvýho ptáka, aby pokřtila dva kalendáře Aleše Cibulky - pro televizní a filmové pamětníky -, všichni užasli, jak dobře vypadala.

Herečka, která prodělala šest operací - zažívacího traktu i výměnu kýčelního kloubu -, působila dojmem, že právě vyšla z ordinace plastické chirurgie.

"Zkrášlovací kúrou jsem neprošla, nikdo mě neomladil. Ale cítím se jako nově narozená, protože mám jeden velký lék. Svou práci," svěřila se s úsměvem herecká legenda, která nyní zazářila ve Fidlovačce na scéně Divadla na Vinohradech.

"Hraji ve dvou představeních na Vinohradech a v jednom v Divadle Bez zábradlí. Takže mám práce nad hlavu," dodala.

Ve svém věku starosti prý ani nemá starosti s pamětí. "Paměť mi stále slouží, každou roli se rychle učím v průběhu zkoušek. Tak se nechme překvapit, jak to se mnou bude dál," usmívá se Jirásková, která se v poslední době stala také nezapomenutelnou paní Kekulovou z televizní Pojišťovny štěstí.

ČTĚTE TAKÉ: Tlouštíci mají v posteli větší výdrž, tvrdí vědci


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pracovní shon není zrovna voda na váš mlýn, takže máte pocit, že jste v těchto dnech vystaveni četným zkouškám. Na jednu stranu vám někdo v kariérní cestě háže klacky pod nohy, ale výhled…

Nejčtenější články

Články odjinud