Jiří Adamec: Kvůli Cestám domů ani den dovolené

1. 2. 2011
Jiří Adamec: Kvůli Cestám domů ani den dovolené
Režisér Jiří Adamec (62) se raduje. Primácký televizní seriál Cesty domů měl divácký úspěch, a tak se milovníci seriálů mohou už v únoru těšit na jeho pokračování.

"I když zpočátku se nám v něm ne všechno povedlo, snažil jsem se, abychom to napravili," přiznává Jiří Adamec.

Zpočátku měl ke scénáři připomínky, ale pak se s vervou pustil do jeho natáčení. A výkony herců Aloise Švehlíka, Miroslava Etzlera, Jana Dolanského, Pavly Vitázkové a dalších mu pak pomohly k divácké sledovanosti.

"Neměl jsem kvůli Cestám domů loni ani den dovolené. Seriál znamenal mnoho přípravných prací, a tak dovolená padla na oltář televiznímu seriálu," svěřuje se Adamec.

Ale před natáčením jeho pokračování seriálu si s celou rodnou odskočil do Mexika.

"Abychom si dali výdech před dalším natáčením, tak jsme si všichni vzali dovolenou. A já s rodinou, s oběma malými dětmi, s Danielem a Jasninkou, jsme vyrazili do Mexika, kde máme kamarády. A tam jsme si volné dny zalité sluncem pořádně užili. Děti neonemocněly, všechno dobře dopadlo," říká Jiří Adamec.

A těší se, že pokračování Cest domů zase přitáhne televizní diváky.

ČTĚTE TAKÉ:
Brožová se opila během natáčení!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nepříjemnosti a drobné úrazy čekají v této době na svou příležitost. To vezměte v potaz, když budete plánovat práci na tento týden. Když vám to počasí dovolí, raději si vyjděte na…

Nejčtenější články

Články odjinud