Komentáře k článku zpět na článek

Anonymizovaný 25. 4. 2019 | 09:29

áno...tak ako bol ironický a sebe stredný....bolo vtipné na obraze....ale v živote určite nie.....bol úžasný herec...no verím že ako človek....nič moc...tak to býva...

Anonymizovaný 10. 3. 2019 | 22:06

Měl jsem to štěstí, možná tu smůlu, že jsem byl sousedem pana Sováka. Měli jsme chatu hned vedle něho. Proto se můžu podělit přímo o své zkušenosti s ním. To, že někde psali, že jeho postava Evžena Humla, kterou hrál v chalupářích mu byla charakterově nejblíže není až tak úplně pravda. On byl daleko horší. Pamatuji si ho jako protivného zlého člověka, který nás tituloval jako parchanti a když jsem si hráli venku, posílal nás domů, abychom si radši četli. Hezky se choval jen k lidem, které potřeboval. Pravým opakem byla paní Andulka se kterou žil. Na ní mám vzpomínky jen ty nejlepší, dalo se s ní povídat o čemkoliv a když náhodou moji prarodiče chodili k nim na návštěvu, mohlo to být jen v době, kdy p.Sovák natáčel. Jako dítě jsem nechápal, jak někdo, kdo hrál rytíře z Brtníku může být ve zkutečnosti charakterově úplně jiný. Jestli máte doma DVD z tohoto filmu, pusťte si bonusový materiál, paní Vávrová tam popisovala stejnou zkušenost s jeho vztahu k dětem, kterou sama získala během natáčení.

Anonymizovaný 11. 2. 2019 | 08:38
Anonymizovaný 4. 2. 2019 | 17:15

Nedivím se že s Jirkou k sobě cestu nenašli. Jirka skromný, plachý talentovaný člověk. Sovák samolibý egoista který si celý život myslel že se mu všichni musí klanět.

Anonymizovaný 4. 2. 2019 | 17:14

Nedivím se že s Jirkou k sobě cestu nenašli. Jirka skromný, plachý talentovaný člověk. Sovák samolibý egoistka který si celý život myslel že se mu všichni musí klanět.

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Panny, váš život je nyní jako na houpačce. S pracovním světem jste nadmíru spokojení, ale trvalý…

Nejčtenější články

Doporučujeme