Nejen Krampol, ale také Satoranský nebo Travolta: Jací herci pochovali své ženy?

5. 8. 2020
Smutné chvíle momentálně prožívá herec a moderátor Jiří Krampol, který ztratil svoji ženu Hanu. Není však jediným hercem, který přežil smrt svojí manželky. Kteří slavní zůstali se svými láskami až do samotného konce?

Jiří Krampol a Hana Krampolová

Těžkou ztrátu utrpěl v těchto dnech moderátor a herec Jiří Krampol. V jeho náruči mu 4. srpna zemřela manželka Hana. „Bylo jí špatně. Snědla s námahou dva kousky libového masa. Najednou se zvedla, že je jí zle a že musí na záchod. Cestou padla na zem. Honem jsem ji zvedl a zkoušel jí dát umělé dýchání. Nic nepomohlo, doktor mi pak řekl, že vykrvácela z toho vředu na jícnu. Že zemřela vykrvácením zadního traktu,“ uvedl herec. Hana Krampolová trpěla v posledních letech zdravotními problémy. Měla potíže s prášky i alkoholem a také psychické problémy, kvůli zesláblému organismu několikrát skončila v nemocnici. „Já na ní úplně visel. Měl jsem ji strašně rád. Je mi moc líto, že odešla, nevím, jak to sám nyní zvládnu. Navíc Hanička byla už nyní dobrá, veselá, všechno vypadalo slibně. Měl jsem z toho velikou radost. Věřil jsem, že to bude už fajn a že nás čekají ještě pěkné roky,“ dodal Krampol.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Mezinárodní Den Země využijte k procházce či sportu. Užívejte si krásy přírody a po toulkách lesem posbírejte třeba odpadky. Budete mít dobrý pocit a uvědomíte si, že jsou důležitější…

Nejčtenější články

Doporučujeme