JIŘINA (53): Můj manžel šmíruje ženy. Je to úchyl?

2. 4. 2017
JIŘINA (53): Můj manžel šmíruje ženy. Je to úchyl?
Jiřina načapala manžela v dost delikátní situaci. Neví, co si o celé situaci má myslet, a bojí se, aby manžel nezašel dál než doposud.

S mým manželem jsme spolu už třicet let a myslela jsem si, že za ty tři dekády o něm vím všechno. Ale jak jsem zjistila před nějakým časem, dost jsem se spletla. Když jsme se s Vláďou poznali, zrovna dokončoval studium na lesnické škole, zatímco já už jsem pracovala jako učitelka v mateřské školce.

V té stejné pracuji dodnes, akorát jsem už za ty roky povýšila na ředitelku. Nikdy jsem netoužila žít ve velkém městě a i studium na střední škole, kdy jsem musela být na internátu v okresním městě, mě docela ubíjelo.

Vždycky jsem raději trávila čas procházkami v přírodě, ačkoliv společnosti jsem se nikdy nevyhýbala. Ale raději jsem s partou lidí vyrazila na čundr, než abych vymetala taneční večírky.

S Vláďou jsme se poznali právě na čundru v jednom kempu, kam k ohni dorazil i on se svými přáteli. Zjistili jsme, že máme podobnou trasu, a tak se k nám připojili a my měli možnost se více poznat.

Nakonec se ukázalo, že bydlíme pouhých 20 kilometrů od sebe, a tak jsme se domluvili na setkání po návratu z čundru. Vláďa za mnou pak celé léto jezdil tu dálku na kole! Chodili jsme spolu asi dva roky, když jsme se rozhodli pro svatbu. Tou dobou už pracoval v lese a brzy měl mít jakožto myslivec přidělený dům na jeho kraji.

Měla jsem pocit, že jsem opravdu potkala svého vysněného muže, který mi splní můj sen o bydlení v přírodě, o vlastní zahrádce i nějakými zvířaty. Byla jsem nadšená. Do práce jsem sice musela dojíždět do vedlejší vesnice, ale to mi nevadilo, v létě jsem to brala jako příjemný výlet na kole a v zimě nebyl problém vzít auto nebo mě dovezl Vláďa. Byla jsem naprosto spokojená a pomalu jsem se začala chystat založit rodinu.

Pořídili jsme si dvě děti, starší dceru a mladšího syna. Nejdřív chodily ke mně do školky, poté jsem je musela vozit do města na základní školu. Dcera už má své první děťátko, takže je ze mě babička, i když se tak zdaleka necítím. Ale vnoučátko nám dělá radost a dcera ho za námi vozí tak často, jak jí čas dovolí.

Syn je zatím svobodný, ale má vážnou známost, takže předpokládám, že i on nás brzy potěší přírůstkem do rodiny. A co se týče mě i manžela? Naše manželství bylo vždy poklidné a bez větších hádek a rozporů.

Jen intimní život po těch dlouhých letech trochu uvadal a po menopauze bylo z mé strany chutě na milování čím dál méně. Nepřipadalo mi, že by to manželovi nějak vadilo, příliš často se intimních chvil nedožadoval. Až loni v létě jsem odhalila, proč. A od té doby mám těžké spaní.

Jednoho dne jsem šla na dlouhou odpolední procházku a moje cesta vedla kolem rybníku, který je kousek za lesem. Moc lidí o něm neví, a tak se stává, že jedinci, kteří se tam chodí koupat, si prostě neberou plavky. Ostatně ani já je nemám vždy u sebe.

Tentokrát jsem slyšela dívčí výkřiky a smích, takže jsem si říkala, že si koupání odpustím, protože to byla zrovna chvíle, kdy jsem u sebe plavky neměla. Najednou jsem za stromem zaregistrovala pohyb a zjistila jsem, že tam někdo stojí a nahé dívky pozoruje. O to větší bylo moje zděšení, když jsem se připlížila blíž a zjistila jsem, že je to můj manžel!

Jako ve snách jsem se otočila a opustila místo a celou cestu domů jsem se snažila na celý výjev zapomenout. Jenže v následujících dnech mě tam cosi táhlo znovu a vždy, když se tam koupaly nějaké dívky, můj manžel tam byl! A co víc, načapala jsem ho, jak se při pohledu na ženská těla rukou uspokojuje!

Proto po mně doma v posteli nic nechtěl! Takhle to probíhalo až do konce léta, dokud se k rybníku někdo chodil koupat. Pak léto skončilo a jak se můj manžel ukájel přes zimu, to netuším. Teď se ale letní počasí zase blíží a já se bojím, že se situace bude opakovat a že by to dokonce mohlo zajít dál! Je můj manžel úchyl? Mám jít na policii?

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Výborné profesní nápady vám určitě chybět nebudou. Řadě lidí se budou dokonce velice líbit, ovšem jenom jedna osoba vás osloví se zajímavou nabídkou. Než jí na ni kývnete, měli byste…

Nejčtenější články