JIŘINA (53): Můj manžel šmíruje ženy. Je to úchyl?

2. 4. 2017
JIŘINA (53): Můj manžel šmíruje ženy. Je to úchyl?
Jiřina načapala manžela v dost delikátní situaci. Neví, co si o celé situaci má myslet, a bojí se, aby manžel nezašel dál než doposud.

S mým manželem jsme spolu už třicet let a myslela jsem si, že za ty tři dekády o něm vím všechno. Ale jak jsem zjistila před nějakým časem, dost jsem se spletla. Když jsme se s Vláďou poznali, zrovna dokončoval studium na lesnické škole, zatímco já už jsem pracovala jako učitelka v mateřské školce.

V té stejné pracuji dodnes, akorát jsem už za ty roky povýšila na ředitelku. Nikdy jsem netoužila žít ve velkém městě a i studium na střední škole, kdy jsem musela být na internátu v okresním městě, mě docela ubíjelo.

Vždycky jsem raději trávila čas procházkami v přírodě, ačkoliv společnosti jsem se nikdy nevyhýbala. Ale raději jsem s partou lidí vyrazila na čundr, než abych vymetala taneční večírky.

S Vláďou jsme se poznali právě na čundru v jednom kempu, kam k ohni dorazil i on se svými přáteli. Zjistili jsme, že máme podobnou trasu, a tak se k nám připojili a my měli možnost se více poznat.

Nakonec se ukázalo, že bydlíme pouhých 20 kilometrů od sebe, a tak jsme se domluvili na setkání po návratu z čundru. Vláďa za mnou pak celé léto jezdil tu dálku na kole! Chodili jsme spolu asi dva roky, když jsme se rozhodli pro svatbu. Tou dobou už pracoval v lese a brzy měl mít jakožto myslivec přidělený dům na jeho kraji.

Měla jsem pocit, že jsem opravdu potkala svého vysněného muže, který mi splní můj sen o bydlení v přírodě, o vlastní zahrádce i nějakými zvířaty. Byla jsem nadšená. Do práce jsem sice musela dojíždět do vedlejší vesnice, ale to mi nevadilo, v létě jsem to brala jako příjemný výlet na kole a v zimě nebyl problém vzít auto nebo mě dovezl Vláďa. Byla jsem naprosto spokojená a pomalu jsem se začala chystat založit rodinu.

Pořídili jsme si dvě děti, starší dceru a mladšího syna. Nejdřív chodily ke mně do školky, poté jsem je musela vozit do města na základní školu. Dcera už má své první děťátko, takže je ze mě babička, i když se tak zdaleka necítím. Ale vnoučátko nám dělá radost a dcera ho za námi vozí tak často, jak jí čas dovolí.

Syn je zatím svobodný, ale má vážnou známost, takže předpokládám, že i on nás brzy potěší přírůstkem do rodiny. A co se týče mě i manžela? Naše manželství bylo vždy poklidné a bez větších hádek a rozporů.

Jen intimní život po těch dlouhých letech trochu uvadal a po menopauze bylo z mé strany chutě na milování čím dál méně. Nepřipadalo mi, že by to manželovi nějak vadilo, příliš často se intimních chvil nedožadoval. Až loni v létě jsem odhalila, proč. A od té doby mám těžké spaní.

Jednoho dne jsem šla na dlouhou odpolední procházku a moje cesta vedla kolem rybníku, který je kousek za lesem. Moc lidí o něm neví, a tak se stává, že jedinci, kteří se tam chodí koupat, si prostě neberou plavky. Ostatně ani já je nemám vždy u sebe.

Tentokrát jsem slyšela dívčí výkřiky a smích, takže jsem si říkala, že si koupání odpustím, protože to byla zrovna chvíle, kdy jsem u sebe plavky neměla. Najednou jsem za stromem zaregistrovala pohyb a zjistila jsem, že tam někdo stojí a nahé dívky pozoruje. O to větší bylo moje zděšení, když jsem se připlížila blíž a zjistila jsem, že je to můj manžel!

Jako ve snách jsem se otočila a opustila místo a celou cestu domů jsem se snažila na celý výjev zapomenout. Jenže v následujících dnech mě tam cosi táhlo znovu a vždy, když se tam koupaly nějaké dívky, můj manžel tam byl! A co víc, načapala jsem ho, jak se při pohledu na ženská těla rukou uspokojuje!

Proto po mně doma v posteli nic nechtěl! Takhle to probíhalo až do konce léta, dokud se k rybníku někdo chodil koupat. Pak léto skončilo a jak se můj manžel ukájel přes zimu, to netuším. Teď se ale letní počasí zase blíží a já se bojím, že se situace bude opakovat a že by to dokonce mohlo zajít dál! Je můj manžel úchyl? Mám jít na policii?

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Někdo z kolegů vám nepřeje úspěch a může vyvolat dojem, že se ženete za penězi a jdete doslova přes mrtvoly. Dávejte si pozor na fámy a klepy na pracovišti. Na sto procent se nálada ke…

Nejčtenější články

Doporučujeme