Komentáře k článku zpět na článek

Babaloo55 23. 5. 2017 | 20:27

Mě by zajímalo, co by vlastně chtěla nahlásit. Trestný čin? Jaký? Že manžel očumuje holky, při tom onanuje a ona ho očumuje při tom onanování? Tak to by mohly být trestné činy hned dva. Naše máti by řekla: Bože, Bože, proč dals dušu do barana?

j66 6. 4. 2017 | 15:20

Mata69: Všichni lesáci myslivci určitě nejsou Sama jsem slyšena od někrterých, že myslivci jsou v lese škodná. Vlastně i zvěř je škodná, protože u nás jsou hospodářské lesy a ta zvěř okusuje stromy tím zvyšuje náklady a vlastně v lese překáží .

Mata69 5. 4. 2017 | 16:09
lapis 5. 4. 2017 | 15:29
lapis 5. 4. 2017 | 15:25
Mata69 5. 4. 2017 | 11:05

helza: no jasně, že jsou myslivci. Spíš jsme tu vedly polemiku, že myslivec není povolání. A tudíž to ukazuje na neznalost autora článku.

helza 5. 4. 2017 | 09:41

Mata69: No, řekla bych, že hajnej, potažmo revírník může být i myslivec. Tedy všichni známí, včetně exšvagra, kteří studovali lesnickou školu a posléze z nich byli hajní, co bydleli v hájovně (v případě střední školy), či lesní, kteří bydleli v lesovně (v případě VŠ), šli na tu školu proto, že byli zapálení myslivci a těmi samozřejmě i zůstali. No, ten článek byl o jiném problému, než o profesích lesních pánů, takže tohle Jiřina nijak neřešila.

Mata69 4. 4. 2017 | 13:46
lebahu 4. 4. 2017 | 13:30

Hlavně jí neraďte, ať se tam jde koupat taky bez plavek. Ten chlap už je tak dost chudák. jde si takhle k rybníku, těší se na hezký holky... no a ty vo.e, jeho stará!

j66 4. 4. 2017 | 12:59

Mata69: Myslivec nemusí být jen zájmová činnost, ale může to být také správce honitby. Což je nicméně úplně jiná funkce než revírník nebo hajný. .................Prostě manžel Jiřiny (53) nemá s lesem nic společného, protože jinak by nespletla všechno dohromady

j66 4. 4. 2017 | 12:50

Mata69: To máte mylné info Hajný dnes označuje jiné pracovní zařazení než přeed 30-ti lety. To co dělal hajný před 30-ti lety dnes vykonává revírník , tj. správce lesa. Ve Lesy ČR nepacuje žádný hajný , ale pouze revírníci. Jako hajný se v současnosti označuje funkce ve firmě, kterou si správce lesa - revírník najímá na pěstební (těžební) činnost. A s tím služebním bytem v "hájovně" to také je dnes trochu jinak.

Mata69 4. 4. 2017 | 07:00

aledost: dnes je myslivec taky zájmová činnost, ne povolání, ten, co bydlí v hájence (v přiděleném domě na okraji lesa) je hajný A hajný bylo povolání i před 30ti lety. Takové detaily od zdejších článků, ale nemůžeš očekávat Pro autora je ten, kdo chodí po lese - myslivec.

aledost 3. 4. 2017 | 23:56

Zřejmě to je aprílový článek, protože pár věcí tam nehraje. Nejvíc mě praštilo do očí - " Tou dobou už pracoval v lese a brzy měl mít jakožto myslivec přidělený dům na jeho kraji." - to je pitomina. :-/ Před 30 lety nebylo myslivectví povolání, pouze zájmová činnost.

ruzickaa 3. 4. 2017 | 14:44

To je snad nějaká sranda ne to nemůže být ani pravda jak manželka sleduje svého manžela jak se ukájí u rybníka v kterém se koupou nahé ženy a ještě se ptá jestli ho má udat na policii.No tak na té policii by se asi smíchy potrhaly .

Zebruška 3. 4. 2017 | 11:39
Zebruška 3. 4. 2017 | 11:39

A k příběhu - asi jako první by mě v takovém případě napadlo zaběhnout si taky honem zaplavat na adama, aby ten můj měl na co koukat Ale jinak mě taky spíš zaráží, že paní trávila celé léto tím, že chodila šmírovat muže, jak masturbuje v lese a přitom s ním o tom nezavedla řeč. Jako že se dívá na mladý nahatý holky, to by mi nijak divný nepřipadalo, to snad není muže, který by takovému pohledu odolal. A jestli on jako myslivec je celý den po lese, ví, že za bukem se mu bez zábran promenujou hezký děvčata, sám doma už nemá nic, ani ten manželský sex po třiceti letech, tak co by se nekoukal - holky s tím musí počítat, že je může někdo vidět a očumovat a asi jim to moc nevadí. Po pravdě, kdyby se tam koupali bez plavek pěkní kluci a já chodila kolem, taky bych asi ráda koukla Trochu jako problém bych viděla to, co u toho dělá. Tedy ne že by to tak zaráželo, když sex doma už nemá, ale určitě bych muži řekla, že jsem ho u toho už několikrát viděla a že tudíž nemusím být jediná, kdo o něm ví. A že by z toho mohla být ještě pěkná ostuda po dědině pro celou rodinu a o to že by asi taky nestál. Jestli je voyer, těko říct - může být, ale taky k tomu mohl přijít vpodstatě náhodou. Třeba stačilo, aby jednou při okukování nevydržel a napadlo ho si udělat dobře, zjistil, že to pro něj funguje jako celkem dobrá náhražka sexu, a stal se mu z toho zvyk. Kdyby měl doma normální sex, tak by to třeba vůbec nepotřeboval. A třeba by si úplně stejně užil doma u porna, ale jestli má paní takové názory na okukování holek, tak může mít pocit, že i porno je pro úchyly a pán třeba ví, že koukat doma radši ne, aby nebyl poprask. Tak mu nakonec nezbude než jít někam do lesa a chovat se jak puboš, který neví, kde by, jak by... Asi by místo udávání na policii paní mohla vytvořit doma trochu vstřícnější a intimnější atmosféru a pak by se uvidělo.

Mata69 3. 4. 2017 | 11:38

Zebruška: a policista se zeptá: "a jak to paní víte, že to dělá?" a paní na to: "já ho tam denně chodím šmírovat!" )

Zebruška 3. 4. 2017 | 11:25

Tak já už si představuju, jak paní jde na policici - a prosím vás ten můj chodí do lesa očumovat mladý holky a ještě si u toho dělá dobře, no ještěže s takovým úchylem už léta nemám sex )) Takové udání by si asi policisti dlouho pamatovali

farah.farah 3. 4. 2017 | 10:27

Mata69: to souhls to jsem taky psala níže že její chování je ještě divnější než jeho, že ho tam chodí denně sledovat a msíto aby si s ním nejdřív promluvila tak uvažuje o udání na policii, to je hodně divné.....

Elynor 3. 4. 2017 | 10:01

Mata69: vliv propagandy - vzor Pavlík Morozov? I když na to je paní příliš mladá, ta už to nemohla zažít z první ruky... možná je to taková lidská přirozenost, svěřovat se autoritám... ale zase v tomto státě měla policie respekt a autoritu naposledy za Rakouska. Nebo to má z Troškových filmů - "já bych to práskla, velebnosti" - každopádně je to smutný příběh.

Mata69 3. 4. 2017 | 09:43

farah.farah: může být klidně "ujetý", bez debaty. Mě na tom ale zaráží, že paní napadne ho jít udat na policii. I kdyby tam ty holky nějak obtěžoval, tak bych asi nejdřív promluvila s ním ne? Co jako blbne, a že to smrdí průserem. Ale ne, že ho půjde rovnou naprášit. Co to je?

farah.farah 2. 4. 2017 | 22:27

cumsemcumtam: voyerizmus může být i úchylka, kdy ke vzrušení člověk potřebuje pozorovt jiné lidi, někdy dokonce do takové míry že normálního sexu není schopen a vzruší se jen př dívání, čímž netvrdím, že pán má tuto mu úchylky ale může to tak být. To že se někdo jukne když má tak říkajíc příležitost je asi celkem normální, ale pokud někdo chodí pravidelně na čumendu a ještě si ho tam pravidelně honí, to už mi úplně obvyklé nepřipadá, to je tak trošku na hraně.;)

Elynor 2. 4. 2017 | 20:49

cumsemcumtam: no jasně - kdybych někde viděla se koupat nahé muže, ovšemže budu radostně přihlížet. A vůbec nejradši bych se šla koupat s nima, jenže to by se lekli a utekli Na koupání se v přírodě bez plavek nic špatného není a že někdo kouká, no bóže. Na nuda pláži je to stejné.

Mata69 2. 4. 2017 | 20:21

"Proto po mně doma v posteli nic nechtěl!" Milá paní, to jste vyhodnotila špatně - PROTO TAM CHODIL, protože doma v posteli nic nebylo! A vás jako napadne, jít udat svého manžela na policii jo? Co jste to proboha za manželku? Copak někoho zabil, něco ukradl, zpronevěřil? Vy jste po menopauze rezignovala na sex, byla jste ráda, že po vás nic nechce a pak se divíte, že si pindí honďoura v lese u rybníka. Bože...co je tohle za příběh? To snad nemůže být pravda...

cumsemcumtam 2. 4. 2017 | 20:17

farah.farah: No v tom co rikate je dost pravdy. Ovsem jako uchylku bych to nebral ani v nejmensim. Vzdyt ony mu tam do toho jezirka ty holky lezou samy. Jo kdyby chodil po lese a odhaloval se na srnky, tak je to neco jineho. Ja vazne snad neznam jedineho muze, co by se nekouknul, Myslim, ze kdyby situace byla opacna a koupali se tam zdatni muzi, tak snad 90% zen se koukne taky. Problem muze byt, ze pokud je tem holkam kolem 18ti tak tam nejde v 53 letech konkurovat a to plati i pro muze v tom veku. Ja taky nejsem ta postava co jsem byl ve 20ti. Jaky je vlastne rozdil v tom jestli je u jezirka a nebo pujde na koupaliste? - stejne i tam chlapi cumi na hezke holky i tam a holky zase na hezke chlapy. Jsou tam lide sice v plavkach, ale stejne se cumi.

cumsemcumtam 2. 4. 2017 | 20:07

Elynor: Myslim, ze na to mate temer ten samy nazor jako ja. Kdyby se jednalo o moji manzelku, tak temer urcite do jezirka pujde koupat naha ona "abych se poradne divil". Rozhodne bych pak nevedel na cem jsem a budto bych se s ni jeste vic a casteji miloval a nebo bych tam prestal chodit.

cumsemcumtam 2. 4. 2017 | 20:00

Zdravim vas pani Jirino, Myslim, ze nemusite mit naprosto zadne obavyo normalite vaseho muze. Je mi 53 a jsem VELMI stastne zenaty za krasnou o hodne mladsi manzelkou a reknu vam obecne za nas "normalni chlapy".... Neznam asi ani jednoho kdo by se nekouknul. Ja byt "Hajnej" a mit takovou skodnou ve svem reviru, tak sedim na posedu snad kazdy den. Ted jsme pred chvilkou o vasi situaci s manzelkou mluvili a rekla mi zase "za zeny", ze kdyby prisla k lesnimu jezirku kde by se koupali krasni muzi 30tnici, tak se bude koukat ona i s kamaradkama. A to si mysli i o svych znamych kamoskach. Pokud budete informovat policii budete za "magora", protoze nanejvis zbali ty koupajici se nahe slecny a co si myslim, ze je jeste vic nez pravdepodobne tak tam zacnou chodit i sami policiste na tak krasne predstaveni a snad za kazdym stromem budete mit uniformu. Z opusteneho lesniho jezirka se vam stane krajska a mozna i svetova atrakce. Vas muz je ve svem reviru a rozhodne nikomu nevrta zadne koukaci dirky do damske satny a nebo nedava kamery na damske zachodky. Takze jestli chcete udelat sprym, tak se tam v lete jdete vykoupat sama a provokujte ho a vasemu muzi se budto vrati "nalada" a nebo se mu to tak pokazi chut, ze tam uz nikdy nezajde. Nemyslim, to urazlive - berte to jako humornou radu of nekoho kdo ma 53 a je uz za zenitem. Ujistuji vas, ze z meho pohledu je vas muz uplne normalni. Nechte ho tak a nebo tam sama zajdete na koupel. Uzivejte si hezkeho prostredi, deti a vnoucat s dobrym chlapem. Ja vam vazne docela zavidim, ze zijete v takove "divocine" ani jsem nevedel, ze v CR nekde takova mista jeste stale jsou a nebo existuji. Byl a je docela muj sen zit tam kde nejsou houfy lidi a jeste jsem takove misto v CR nenasel.

farah.farah 2. 4. 2017 | 16:39

Já se picnu, tohle měli vydat n prvního aprýla.:))))))))))) No nic no, tak zpátky na zem a budu se tvářit že je to jako skutečnej problém skutečného člověka....Eh......Teda Jířo chodit celý léto šmírovat svýho manžela jak šmíruje nahatý ženský honí si při tom péro je úchylnější než to co dělá váš manžel. A ještě úchylnější je to že jediný co vás napadne je jít na policii, to máte teda fakt super vztah to se musí nechat. A co si s ním třeba promluvit to vá nenapadlo? Né že bych jeho chování schvalovala ale nemyslím si že není normální, neběhá před lidma nerozhaluje kabát ani nikoho nikam neláká je to prostě jen normální voyer, což je sice úchylka ale poměrně neškodná. Má samozřejmě různé stupně od toho že ho už nic jiného nevzruší než šmírování po to že je to vlastně jen taková spíš náhodná zábava, kdy prostě využil příležitosti. Každopádně byste si s ním o tom měla promluvit, protože pokud jste ho nachytala vy, může ho tom nachytat i někdo jiný, třeba přítel nějaké té koupající se dívky a taky by mohl přijít o zuby nebo by mohl mít na vesnici doživotní ostudu.....A být vámi hlavně se zamyslím nad katastrofálním stavem vašeho zthu, sex se neprovozuje ani se o něm nemuví jen se žije v nějakých doměnkch že ten druhý je OK s tím jak to je ale vzájemná komunikace je zjvně na nule, dvěra jakbysmet. To vaše každodení šmírování manžela to je vážnš úlet, každá normální ženská by to v případě že b zjistila že seto opakuje řešila, vaše řešení je že ho při tom očumujete????Proboha proč?

Elynor 2. 4. 2017 | 09:26

Jiřino, Jiřino. Vy se musíte hodně nudit, co? Celé léto nemáte lepšího na práci, než šmírovat manžela? Místo aby vám docvaklo, že sex jednou v roce na vánoce a ještě jen tehdy, když se toho manžel dožaduje, nebude to pravé, a udělala mu to hezky rukou nebo pusou. Měl by to doma a nemusel se plížit kolem rybníka. Nebo mu aspoň dovolte koukat na porno, když už teda sama pro něj neuděláte nic. Ano, chování vašeho pana chotě není zrovna to, za co by zasloužil titul "Mirek Dušín naší vesnice". Ale čemu si myslíte, že pomůže, když ho poběžíte udat? Budete mít ostudu, dospělé děti vám taky asi moc nepoděkujou, a rovnou vám řeknu, že to vaše šmírování kolem rybníka, jestli tam manžela načapáte, to je taky moc ošklivá věc. Že jste se radši nešla taky koupat bez plavek.

Přečtěte si také

Horoskopy

Rozhodně nejste zrovna v kondici, ale snažíte se veškerou práci dokončit v požadovaném termínu. Není…

Nejčtenější články

Doporučujeme